Wpis z mikrobloga

#staregry #gry #wykopplus30club

Pamiętacie GTA2? Takie 2D.

Też was wk... denerwowało szukanie sejwa, w sensie tego kościoła gdzie się zostawiało 50 klocków za pozdrowienie "hallelujaaaa, another soul saved"?

Odpaliłem sobie gierę z 3 dni temu i do teraz mnie czoło boli od facepalma jakiego sobie wypłaciłem kiedy zorientowałem się że TV Van za pomocą obrotowej kamery na dachu zawsze wskazuje miejsce sejwowania. Tylko ja nie wiedziałem? ( _)
cultofluna - #staregry #gry #wykopplus30club

Pamiętacie GTA2? Takie 2D.

Też was...

źródło: comment_IPTah2Rib6IPW9RZ9o9z9fhZ1WBNYeMw.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: a tak w ogóle to o ile GTA 1 można powiedzieć, że działa się w jakiś latach 90, to 2 to dla mnie jakieś dziwne klimaty noir-fiction ;). W intrze niby auta z obecnych czasów były, ale w grze - różnie. Jakieś Isety, Caddilac jako ambulans i inne - bardziej na lata 40/50 mi to pasowało ;].
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: większość samochodów była z lat 40/50 (tzn. wzorowana na nich), ale Z-Type - ten czarny mafijny chyba z lat 30. Co nie zmienia faktu że były też takie z lat 70 jak Trans-Am. Klimatem rzeczywiście przypomina jakieś posępne lata 50, ale w samochodach to pomieszane jest :)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna Jak można tego było nie wiedzieć?! Komputer Świat gry i Play prześcigały się w informowaniu o takich smaczkach :D

Edit: właśnie sobie przypomniałem że parę lat temu na wypoku działał nawet tag na gta 2 multiplayer. Grałem dosłownie parę razy z Mireczkiem, którego nicku z głowy już nie wyciągnę ale dobra była frajda!
  • Odpowiedz
grałem i wtedy nie wiedziałem, że gta 2 ma możliwość save'ów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@rejestracja_for: no dobra przebiłeś mnie, uff ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak można tego było nie wiedzieć?! Komputer Świat gry i Play prześcigały się w informowaniu o takich smaczkach :D


@GhostxT: być może, ja koło tego 2000 nie byłem jakimś hardkorowym graczem, pykałem godzinami w Championship Managera a
  • Odpowiedz