Wpis z mikrobloga

@BornToDie: O jak znam to dobrze. W gimbazie wychowawczyni to samo. Na siłę ciagali mnie do ludzi, którzy pluli na mnie na przerwach. A jaka inba była jak powiedziałem, że nie przyjdę na bal na zakończenie gimbazy. Bo z ludźmi trzeba się socjalizować mówili( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BornToDie: Dosłownie. Tak samo grożenie, że jak nie wezmę udziału w mikołajkach to dostanę obniżone zachowanie. Wychowawczyni młoda babka. Wydaje się, że taka powinna mieć otwarty umysł i świeże spojrzenie na ucznia ale nie. Lepiej go gnoić przy wszystkich bo nie chce się z patolą szkolną socjalizować.
@Hohenheim: kiedyś czasami coś przeczytałam a teraz nie mam żadnych zainteresowań i nic mi się nie chce ale gdzieś tak tydzień tm pojawiła się we mnie chęć przeczytania jakiejś książki i chciałam zajść do biblioteki i czegos poszukać ale była zamknięta kurde muszę serio coś przeczytać i mam nadzieję że to pomoże :v
@Ulany_Utopiec: to samo, jak mam mieć pozytywne nastawienie skoro jak wychodzę z klasy słyszę salwy śmiechu albo jak ich mijałam i poszłam gdzieś dalej to to samo i kolegowalam się z nimi a po szkole wymiotowałam i płakałam bo wiedziałam że jestem tylko zabawka