Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 342
- Samsung - hmmm dodajmy spektometr do urządzenia

- Xioami - dodajmy potężny 108 MP aparat

- Huawei - stworzymy grafenowa baterie o pojemności 5500mah

- Apple - #!$%@? tam, Wyjebmy wszystkie porty i podniesmy cenę o 1000 zł

XDDDDDDDD

https://www.geekweek.pl/news/2019-12-11/grafenowa-bateria-w-huawei-p40-pro-i-kamerka-pod-ekranem-w-mi-mix-4-film/

#apple #iphone #samsung #huawei #telefony #technologia
Damianowski - - Samsung - hmmm dodajmy spektometr do urządzenia

- Xioami - dodajmy p...

źródło: comment_IbsdBdZmSaoJtNlSY1SWwwr5ejG0dMqx.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No właśnie, kilka lat później kiedy było więcej słuchawek bezprzewodowych, więc spoko.


@Marek1991: ale gdyby apple nie usunęło to nadal słuchawki bezprzewodowe to by była nisza i wszyscy biegali z kablem

@Damianowski: za każdym razem, najlepszy argument w dyskusji, zamiast odnieść się do tego co napisałem to fAnI aPpLe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: ale że to 108 to interpolacja z mniejszej rozdziałki to panie od piwa wiedz. Tak, jak te 48 w redmi note 7 to tak naprawdę 12, tylko każdy piksel jest uśredniany z 4 z surowej fotografii. Która potem wygląda jak kupa, no ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@pekak Kwestia jest tego, że podczas ładowania bezprzewodowego praktycznie nie da się korzystać z telefonu, bo to nie jest ładowanie bezstykowe. Co mi po ladowarce indukcyjnej, skoro nawet nie poczytam wykopu w czasie ładowania? Bo nie wyobrażam sobie trzymania powerbanku i telefonu w ręce.
  • Odpowiedz
@Damianowski:
2019 - haha apple chce #!$%@? wsyzstkie porty
2030 - kurła kiedyś to sie po kablu wszystko robilo. Kiedyś to było kwii, nie to co teraz, wszystko bezprzewodowe

tak bedzie janusze technologii
  • Odpowiedz
O ile zakład ze jak Apple #!$%@? porty to pol roku albo rok po tym inne marki tez zaczną to robić ?


@snickers111a: Bo nadal Apple jest firmą, która rządzi, jeśli chodzi o nadawanie trendów, ludzie są głupi, bo gdyby nie kupowali takich telefonów to nikt by czegoś takiego nie robił. Akurat innym producentom wywalenie portów jest na rękę, bo stanieje telefon w produkcji, więc jak Apple wywali to inni
  • Odpowiedz