Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, ręce opadają...
Laska to typowa księżniczką #p0lka na Instagramie wstawia tylko albo swoje foty z ogromnym makijażem i oczywiście wielkim dekoltem albo stories z imprez w klubach dla podludzi (połowa z nich to foty shotów) - imprezuje w klubach chyba co trzeci dzień.
No i przyjdzie taki spermiarz i jeszcze dosyć, że siebie poniża, to jeszcze jej pisze jaka to jest wyjątkowa... Na bank ma tu konto, niech to poleci w gorące i niech zobaczy ile ludzi na niego pluje. HA TFU!

Jeszcze pięknie widać, jak #p0lka chwali się na stories, żeby wszyscy widzieli jak gardzi przegrywem - nicku nie zakryła, żeby każdy mógł sprawdzić o kogo chodzi.

W komentarzu wrzucę przykładowe jej zdjęcie jak świeci cyckami, bo tylko po to ja obserwuję xD a i żeby nie było, to żadna modelka, tylko laska z mojej wioski.
#przegryw #spermochlip #spermiarz #spermiarzeztindera #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
JEST-SUPER - Ja #!$%@?ę, ręce opadają...
Laska to typowa księżniczką #p0lka na Insta...

źródło: comment_PXW15ZNmLU4vg8tycIatgaHlVNr4aNbe.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER
Smutne jest to, że jak się patrzy na ten jej profil to już na pierwszy rzut oka widać, że laska nie ma nic do zaoferowania. Nic.
Wszystkie fotki na jedno kopyto, ta sama morda w różnych pozycjach i te podpisy "i don't care at all", "it's time to party". Znacie te szalone, co nie?
Tfu, ale pluje na takie pustaki, po #!$%@? w ogóle to obserwować to nie rozumiem. Równie
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Spermiarstwa nie da się wypełnić, to jest jak złośliwy rak który będzie się namnażal w nieskończoność.

Zresztą nawet jak ogarnieli byśmy wszystkich spermiarzy w PL, to po nich przyjdą następni, ciapaci, murzyni, etc. W dobie mediów społecznościowych kobiety dostają takie pokłady atencji jakich nie miały ich wszystkie przodkinie razem wzięte. To jest taka machina której nie da się zastosować. Do tego dochodzi brak wojen, które tak przetrzebialy męska populację
  • Odpowiedz
dopóki takie jednostki żyją, nawet nie ma co próbować kogoś szukać XD


@shaelix92: jak tylko zaczniesz szukać aktywnie kobiet i wychodzić z inicjatywą, to automatycznie stajesz się zdesperowanym spermiarzem, bo ten kto wychodzi pierwszy z inicjatywą ten pokazuje, że ma większą potrzebe. Jak idziesz do sklepu coś kupić, to dlaczego to robisz? Bo ci czegoś brakuje. To ty idziesz do sklepu, a nie sklep przychodzi do ciebie. To ty jesteś
  • Odpowiedz
@Wykuwrizator: haha obleśne szonisko !!! a te brwi to chyba sobie zaschniętym kawałkiem kału malowałaś, pewnie to przeczytasz głupia knurzyco bo jakiś znajomek ci napiszę, że jestes na wykopie tak więc - yebac cie tfuu obleśna ropucho
  • Odpowiedz
@Wykuwrizator: laska to kopia, jak wiele w internecie, ale popatrzcie na gościa... To jest dramat, że faceci tak mogą się płaszczyć przed kimkolwiek, a potem narzekanie, że każda ma wymagania z kosmosu. Nie jest to dziwne, skoro dostaje się takie oto wiadomości.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: ide do sklepu, ale nie mówie na wejściu że tak naprawde jestem #!$%@? klientem, i mało u nich kupie i często reklamuje towar, tylko ide do sklepu.
betacucku.
Dla Ciebie wychodzenie z inicjatywą, automatycznie implikuje fakt poniżania siebie?

Nie ma nic złego że ktoś napisze pierwszy, ale jak ktoś napisze w ten sposób to jest poprostu... pozbawiony godności człowiekiem aka. spermiarz.
  • Odpowiedz