Wpis z mikrobloga

Jaki notebook kupić, a właściwie lista najciekawszych laptopów na grudzień 2019 w różnych przedziałach cenowych:
do około 500 zł
do około 1000 z
do około 1500 zł
do około 2000 zł
do około 2500 zł
do około 3000 zł
do około 3500 zł
do około 4000 zł

Data ostatniej aktualizacji znajduje się jak zawsze w prawych rogach przy danych przedziałach. Premiera mobilnych ryzenów 3 generacji w 7 nm czyli 4 serii AMD w laptopach w styczniu, Lisa mówiła, że będą działać szybko, ale przeszłość pokazuje, iż po debiucie będą dopiero wysyłać te procesory partnerom. Spodziewany debiut pierwszy kwartał 2020, realnie pewnie marzec lub kwiecień, może nas zaskoczą i będą dostępne już w lutym, ale pokładałbym w tym wielkich nadziei. W styczniu najprawdopodobniej nie będę robić nowego zestawienia, więc kolejne raczej dopiero w lutym.
#pustulkowelaptopy #laptopy #szukamlaptopa
  • 90
@Pustulka: dzwoniłęm do HP bo miałem nr seryjny drukarki po gwarancji. Powiedziałem że chcę laptopa, ale trafiłem na jakiegoś służbistę i powiedział że tylko laptop na laptopa i drukarka za drukarkę... :(

Chcę ktoś dokonać wymiany kodów seryjnych? Interesuje mnie laptop pogwarancyjny HP, w zamian daję drukarkę :)
@dawid121213:

do około 3000, tylko z napędem cd?

To zależy od pozostałych wymagań, znajdziesz np. della vostro 3590

Powiedziałem że chcę laptopa, ale trafiłem na jakiegoś służbistę i powiedział że tylko laptop na laptopa i drukarka za drukarkę... :(

@Konstanty-14: Próbuj aż znajdziesz bardziej przychylnego konsultanta, kilku Mirkom się udało.
@Pustulka:

Mircy, pomóżcie zielonce.

Pokrótce - laptop ma być wykorzystywany do celów prywatnych, niemniej jednak ze względów zawodowych bywa, że jestem zmuszony pokazać go również publicznie w mocno oficjalnych sytuacjach. Odpadają zatem wszelkie laptopy, które swoim wyglądem i ledową klawiaturą informują wszem i wobec, że "gram w gre".

Po wstępnym zapoznaniu się z opcjami wygląda na to, że jestem zmuszony wybierać pomiedzy Lenovo Legion Y540 i HP Pavilion Gaming (wyłącznie w
Czy warto dopłacać do GTX1660ti, a jeżeli tak to do czego ewentualnie?


Do grania warto dopłacić.

Wspomnę też, że znaczenie ma dla mnie czas pracy na baterii, który nie może być ekstremalnie krótki.


@wujluj: Delle i Acery mają lepsze przebiegi pracy na baterii, są też bardziej stonowane jeżeli chodzi o wygląd tylko znów g3 i g5 przez overvultujący procesor bios grzeją się mocno, a póki co Dell się nie kwapi by