Wpis z mikrobloga

Jaki notebook kupić, a właściwie lista najciekawszych laptopów na grudzień 2019 w różnych przedziałach cenowych:
do około 500 zł
do około 1000 z
do około 1500 zł
do około 2000 zł
do około 2500 zł
do około 3000 zł
do około 3500 zł
do około 4000 zł

Data ostatniej aktualizacji znajduje się jak zawsze w prawych rogach przy danych przedziałach. Premiera mobilnych ryzenów 3 generacji w 7 nm czyli 4 serii AMD w laptopach w styczniu, Lisa mówiła, że będą działać szybko, ale przeszłość pokazuje, iż po debiucie będą dopiero wysyłać te procesory partnerom. Spodziewany debiut pierwszy kwartał 2020, realnie pewnie marzec lub kwiecień, może nas zaskoczą i będą dostępne już w lutym, ale pokładałbym w tym wielkich nadziei. W styczniu najprawdopodobniej nie będę robić nowego zestawienia, więc kolejne raczej dopiero w lutym.
#pustulkowelaptopy #laptopy #szukamlaptopa
  • 90
@kokocky: Co powoduje ten mętlik, mogę coś rozjaśnić jeżeli chodzi o aspekt techniczny. 14-stka, 15-stka?, jakie zastosowanie?


@Pustulka: myślę, że 15-stka. Posiadam voucher HP i licencję WIN10. Na laptopie nie chcę grać w gry. Zależy mi na jak najlepszej jakości wykonania i na jak najdłuższym czasie pracy na baterii. Widełki cenowe 3500-4000zł po użyciu vouchera.
@kokocky: Z voucherem to zostają ci zwykle serie, ale 17 calowe Envy u nas jest dość drogie, czasy pracy na baterii też nie porażają. Nawet jakby pominąć ten voucher to HP Probooka 17 G6 dalej nie widać.

myślę, że 15-stka. [...] licencję WIN10. Na laptopie nie chcę grać w gry. Zależy mi na jak najlepszej jakości wykonania i na jak najdłuższym czasie pracy na baterii.


Możesz rozważyć te niższej średniej klasy
wytrzymałość, długowieczność i ekran w macie, bez gier. Budżet najlepsza cena/jakość w przedziale 2500 +/- 200zł.


@footix: To byłby używany/outletowy/refurb HP Elitebook 840 G6(bo 850 G6 raczej nie znajdziesz) z ebay.co.uk za te 500 funtów, ale jak dobrze pamiętam to chciałbyś fakturę VAT, a większość ci jej tam nie wystawi.

Też się zastanawiałem, ale na pepperze pisali, że przechodzi.


@footix: Powinno przejść dla każdego niebiznesowego laptopa HP, więc odpadają wszystkie
@Billybob:
Musisz patrzeć, bo to się zmienia i gdzieś się kończy promocja na 0%, a gdzieś zaczyna(w MM i Allegro chyba są) no i zwracaj uwagę na cenę, tutaj jest tylko 10 rat 0%, ale sam laptop za 6300 ze 144Hz matrycą: https://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-y740-i7-8gb-256ssd-rtx2060-w10_1.bhtml
W x-komie wersja RTX 2070 16GB ramu i 512GB SSD za 7300 zł: https://www.x-kom.pl/p/521338-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y740-15-i7-9750h-16gb-512-rtx2070-144hz.html
@kokocky: Probook ma lepszy serwis i należy do biznesowej serii, jego konkurentem jest Lenovo E590, a nie Idepad S540-15. Nie jestem pewny czy laphard ma faktycznie nowe probooki od HP, a nie refurby/zwroty.
Nie jestem pewny czy laphard ma faktycznie nowe probooki od HP, a nie refurby/zwroty.


@Pustulka: Nie handlujemy towarami używanymi ani "refurbished". Takie coś widnieje na ich stronie.