Wpis z mikrobloga

Pytanie(pół żartem, pół serio) czy ludzie wargamingu mogą mieć cokolwiek wspólnego z tymi infantylnymi wpisami ludzi chwalących się, że kupili kilka paczek i wszystko polosowało. Bo nie ma wiele lepszych sposobów nakłaniania do szastania pieniędzmi na te paczki niż obietnice, że są realne szanse na dostanie czegoś dobrego w zaledwie kilku paczkach. Nie, to jest w praktyce bardzo mało prawdopodobne. Nawet jeśli wam coś polosuje, to co mądrzejsi - jak dla mnie - nie powinni o tym głośno mówić, bo to jest prosta zachęta dla innych by ryzykowali - jeszcze kilka paczek, jeszcze trochę. I tak po 300 może wam nic oczekiwanego nie polosować.
#wot
  • 12
@IdillaMZ: w poprzednich latach ludzie na początku jakoś częściej dobre rzeczy dostawali i niektórzy to nawet po kilku paczkach, można zobaczyć wpisy z poprzednich lat. Niektórzy też kupowali wiele i nie mogli się doprosić wymarzonego czołgu. Sam na e-mail dostałem jakiś czas temu - rok/dwa/trzy e-mail i po zalogowaniu się dostałem 3 skrzynki w 1 skrzynce był skorpion g.
@IDILLAMZ To nie tylko kwestia społeczności wota. Wystarczy spojrzeć na wykop, gdzie ludzie zarabiają tutaj 15k, a w rzeczywistości większość z nich żyje na garnuszku rodziców i dostaje co najwyżej kieszonkowe. Ludzie piszą porostu zarzutki, żeby innych sprowokować do jakieś czynności, odpowiedzi na komentarz, czy zakupu zestawu paczek tylko po to, żeby ktoś inny wtopił kasę. Te paczki to hazard, żeby się zwróciło trzeba mieć szczęście. Chociaż trudno tu mówić o zysku
Teorie spiskowe można pod wszystko podpiąć, ale i tak tutaj wszystko zależy od RNG...
Generalnie i tak zakup tych pudełek to opłacalny interes, o ile masz szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ceny pudełek z poprzednich lat:
x3 za 24PLN, x11 za 80PLN, x25 za 160PLN oraz x75 za 400PLN

Tutaj moje podsumowanie z 200 pudełek:
Pudełka noworoczne, 50 szt.:
dni premium: 40
złoto: 16.500G
czołgi
Jeśli cena jednej paczki to 10 zł, a cena czołgu premium to 200 zł, to można być pewnym, że czołg wypadnie raz na 25-30 paczek :)
Taka sama zasada jak z automatami, gdzie za 2 złote można wygrać maskotkę :)
czy ludzie wargamingu mogą mieć cokolwiek wspólnego z tymi infantylnymi wpisami ludzi chwalących się, że kupili kilka paczek i wszystko polosowało


@IdillaMZ: Tak duże firmy mogą wszystko, jednakowoż nie ma chyba takiej potrzeby - znajdzie się gro ludzi, którzy trafią najlepsze nagrody w paczkach i nie omieszkają o tym poinformować cały świat. ¯\_(ツ)_/¯