Wpis z mikrobloga

@its_all_in_the_game: zadaj sobie pytanie kim bedziesz po takim kursie zakladajac ze obietnice organizatora sie w 100% sprawdza - kandydatem na webowego juniora wymagajacym dalszego przeszkolenia. Ilu bedziesz mial konkurentow (100 czy wiecej na miejsce) o pierwsza prace to juz poszukaj sobie sam zeby nie bylo ze rekrutacje o ktorych wiem z pierwszej reki to moja 'smieszna' opinia
  • Odpowiedz
@keton22: z drugiej strony jednak czy biorąc udział w kursie, za który zamierzam zapłacić umarzalną pożyczką(15k pożyczki + 3k dopłaty z mojej strony pod warunkiem, że w 6 miesięcy od zakończenia kursu znajdę pracę w branży) i ucząc się samemu w przerwach między zjazdami faktycznie będę w gorszej albo tej samej sytuacji co ucząc się od podstaw samemu z tutoriali w Internecie? sama możliwość skonsultowania problemów z osobami z branży też
  • Odpowiedz
zamierzam zapłacić umarzalną pożyczką


@its_all_in_the_game: to najgorsza możliwa opcja. Licz że dostać pracę po gołym bootkampie w webie będzie mega ciężko. Tak na logikę jeżeli łatwo jest się czegoś na dany poziom nauczyć to jest duża konkurencja. Wręcz słyszałem o rekrutacjach juniorskich gdzie CV są dzielone studenci/bootkampowicze i zaczyna się od studentów.

Ogarnij ile możesz za darmo a potem kup parę godzin mentoringu u jakiegoś seniora albo nawet regulara. Po tym
  • Odpowiedz
@MrFisherman: widzę, że ty masz posty konstruktywne jak sam #!$%@?, używając słownictwa z twojego kolejnego posta.

'Mirki kupiłem sobie niedużego wana, lubię nim jeździć sobie po województwie. Zgłoszę się do TVN Turbo bo zamierzam zaproponować im aby zrobili o nim program. Dokładnie nie wiem jeszcze jak się będzie nazywał ten Program O Wanie więc otwieram nowy tag #programowanie zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: wow
  • Odpowiedz
@its_all_in_the_game: zobaczysz na początek z czym to się je, czym masz predyspozycje w tym kierunku i nie wydasz na to dużej kasy (jak mniemam, bo jak nie to go ahead).
Uwierz że bootkamp nie jest postrzegany pozytywnie, musisz coś do tego dołożyć (np. istotne i błyskotliwe kontrybucje w najważniejszych w dziedzine prjektach open source). I w rok raczej nie osiągniesz poziomu że będziesz zatrudnialny.
I może pomyśl o jakiejś bardziej niszowej
  • Odpowiedz
@keton22 to, że musiałbym coś dołożyć od siebie to oczywiście wiem, problem mam z tym żeby się jakoś ukierunkować. Generalnie jakby nie to, że jest opcja umorzenia tej pożyczki to na pewno bym się nie decydował, myślałem jednak, że opcje zatrudnienia są trochę lepsze po kursie niż to co piszesz.
  • Odpowiedz