Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
Mezomorfix - Ucz się synek ucz. 
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodzi...
  • 97
  • Odpowiedz
  • 70
płot twist, na tego z czapką w domu czeka kochająca go dziewczyna


@Defined: w amerykańskich romantycznych filmach dla nastolatków może by tak było XD
Ale w prawdziwym życiu, nie wyobrażam sobie aby taki typ mógłby mieć cokolwiek
  • Odpowiedz
@Sadomason: Sam kiedyś wierzyłem, że nauka coś daje sama w sobie. Ta c00rva daje - choroby psychiczne. Jednak dzięki temu zrozumiałem jak bardzo bezwartościowe są wszelkie starania bez dobrego podłoża i jak bezwartościowe są rady wszystkich ludzi, którzy nawet się nie zastanowią czy rzeczywistość wygląda jak wykreowana w ich głowie sytuacja.
Ile razy to słyszałem spuszczanie się nad moimi ocenami i że nauka, studia i inne tego typu są najważniejsze
  • Odpowiedz
@Eteres: ja niestety dopiero w wieku 23 lat przejrzałem na oczy i zorientowałem się że przez całe życie byłem robiony w #!$%@? przez rodziców i społeczeństwo, stanowczo za późno żeby cokolwiek zmienić...
  • Odpowiedz
  • 21
w prawdziwym życiu, czy w urojeniach stworzonych w głowie poprzez lurkowanie latami wykopu, r9k i innych podobnych ścieków?


@Defined: Tak w prawdziwym życiu. Mam takich na studbazie i widzę że nawet najmniej atrakcyjne dziewczyny ich olewają. A ja sobie robię jaja z dziewczyn i za mną łażą.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: i to krótko mówiąc pokazuje co lubią kobiety:
- mówić "nie bądź taki niegrzeczny" do swojego czada żeby się wybielić po czym żyć pełną piersią tym że są taką wybraną biorąc w bęben po same kullen do 30-stki a potem na śmietnik lub do beciaka i singielstwo lub nieszczęśliwe dzieci, chyba że akurat trafiła fartem na równowagę
  • Odpowiedz
nawet się nie zastanowią czy rzeczywistość wygląda jak wykreowana w ich głowie sytuacja


@Eteres: To samo powie normik o przegryw ach, a pół przegryw o obu.
Życie każdego jest inne. Dla normika z wyglądem 6/10 dobre oceny mogą zwiększyć jego atrakcyjność,ale przegrywowi 2/10 to atrakcyjność zwiększy chyba tylko 100 milionów na koncie - w sensie ktoś da mu dupy, żeby na nim zarobić.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Nauka w szkole coś realnie daje tylko jeśli biologicznie ktoś jest zdolny i ma szanse na naprawdę dobre oceny, bardzo dobrze zdaną maturę, zrobienie dobrych studiów i potem sobie życie w dobrej pracy. Mam takich kumpli, dobry deal. Wowczaj nawet jak jest introwertykiem czy innym dziwakiem ale kosisz potem dobry hajs, i prace mozesz zmieniac co miesiąc bo masz takie wzięcie na ryku to tam #!$%@?.
Ale jak jestes
  • Odpowiedz
  • 27
@Mezomorfix @harold97 @Eteres Myślę, że to ważne, że jestem od was sporo starszy. Pierwszy raz na dyskotece byłem w wieku 15 lat, nie wiem dlaczego bramkarz mnie wpuścił, bo wyglądałem na 10 latka. Wydaje mi się, że jeden z moich kolegów go znał. Uczyłem się zawsze przeciętnie, ale na tle znajomych to były najlepsze wyniki. Skończyłem studia. Uwierzcie mi, że bez wyglądu to nic nie daje mam wspomnienia czasem
  • Odpowiedz