Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
  • 97
@Sadomason: Sam kiedyś wierzyłem, że nauka coś daje sama w sobie. Ta c00rva daje - choroby psychiczne. Jednak dzięki temu zrozumiałem jak bardzo bezwartościowe są wszelkie starania bez dobrego podłoża i jak bezwartościowe są rady wszystkich ludzi, którzy nawet się nie zastanowią czy rzeczywistość wygląda jak wykreowana w ich głowie sytuacja.
Ile razy to słyszałem spuszczanie się nad moimi ocenami i że nauka, studia i inne tego typu są najważniejsze i
nawet się nie zastanowią czy rzeczywistość wygląda jak wykreowana w ich głowie sytuacja


@Eteres: To samo powie normik o przegryw ach, a pół przegryw o obu.
Życie każdego jest inne. Dla normika z wyglądem 6/10 dobre oceny mogą zwiększyć jego atrakcyjność,ale przegrywowi 2/10 to atrakcyjność zwiększy chyba tylko 100 milionów na koncie - w sensie ktoś da mu dupy, żeby na nim zarobić.
@Mezomorfix: Nauka w szkole coś realnie daje tylko jeśli biologicznie ktoś jest zdolny i ma szanse na naprawdę dobre oceny, bardzo dobrze zdaną maturę, zrobienie dobrych studiów i potem sobie życie w dobrej pracy. Mam takich kumpli, dobry deal. Wowczaj nawet jak jest introwertykiem czy innym dziwakiem ale kosisz potem dobry hajs, i prace mozesz zmieniac co miesiąc bo masz takie wzięcie na ryku to tam #!$%@?.
Ale jak jestes #!$%@?
@Mezomorfix @harold97 @Eteres Myślę, że to ważne, że jestem od was sporo starszy. Pierwszy raz na dyskotece byłem w wieku 15 lat, nie wiem dlaczego bramkarz mnie wpuścił, bo wyglądałem na 10 latka. Wydaje mi się, że jeden z moich kolegów go znał. Uczyłem się zawsze przeciętnie, ale na tle znajomych to były najlepsze wyniki. Skończyłem studia. Uwierzcie mi, że bez wyglądu to nic nie daje mam wspomnienia czasem fajne - to
@gnomol: Wygląd daje pozytywne pierwsze wrażenie. Ale moim zdaniem najważniejsze jest wysokie poczucie własnej wartości. Mimo dobrego wyglądu, przez pierwsze 20 lat życia byłem traktowany jak śmieć przez całe społeczeństwo. Dla porównania miałem kolegę, który był moim przeciwieństwem. Faktycznie przez zły wygląd na początku był traktowany w danej grupie z politowaniem, ale był tak dynamiczny że go później wszyscy lubili i się go słuchali. Nie bez powodu w wielu śmiesznych filmikach
@Variv:

Nauka w szkole coś realnie daje tylko jeśli biologicznie ktoś jest zdolny

Coś w tym jest. Ja nigdy nie miałem problemów z nauką a w szkole nic się nie uczyłem, a gdy chciałem i się coś pouczyłem to dostawałem lepszą ocenę od tych co ryli po nocach. Ponadto wielu kujonów umie nauczyć się regułki na pamięć ale nie rozumie tego czego się nauczyli i nie wykorzystają tego w praktyce. Moim
@Mezomorfix Bredzisz chłopie. Brzydal nie ma dowodu społecznego. Uwierz mi ja też byłem lubiany, zapraszany na imprezy.
Jednak jak wyglądasz jak gówno to nawet jak czujesz się super w swojej skórze, to i tak zawsze ktoś ci przypomni, gdzie jest twoje miejsce. Zawsze będziesz nie w typie dla kobiety. Jedyny plus tego , że masz social skille, to raczej taka dziewczyna z tobą zatańczy, ale to wszystko.
Dzięki umiejętnością socjalnym masz jako
Dla normika z wyglądem 6/10 dobre oceny mogą zwiększyć jego atrakcyjność


@HeavyMagicMissle: Ciężko powiedzieć. niby tak bo pokazuje że nie jest tępakiem, ale mimo wszystko tępy seba z dynaminą i poczuciem humoru masakruje nudnego kujona nawet jeśli ten lepiej od niego wygląda.

atrakcyjność zwiększy chyba tylko 100 milionów na koncie - w sensie ktoś da mu dupy, żeby na nim zarobić.


100% racji.
@gnomol:

Brzydal nie ma dowodu społecznego


Zależy jaki brzydal. Moim zdaniem zerowe powodzenie u kobiet ma gość który jest brzydki + mała ilość teścia we krwi np brzydki babyface, niska maskulinizacja twarzy i caiła, czyli taki typowy wysoki, chudy, pryszczaty nerd. Ze wzrostem to sam nie wiem bo niski jednak nie wzbudza respektu, ale nie każdy, czasami niski potrafi mieć powodzenie.
Natomiast brzydki ale męski będzie ruchał.
@Mezomorfix @gnomol Powiedzmy, że ja nie jestem jakiś zamknięty w sobie i często gęsto w grupie dużo mówię, czy przejmuje inicjatywę, ale zdarza się, że ktoś mi potem powiedział, że zwłaszcza kobiety mnie obgadują za plecami tekstami w stylu "ale on ma okropny ryj" (jestem obiektywnie 2/10) albo, że "ale on gwiazdorzy", najmilsze co usłyszałem to, że jestem ok, ale niski (179 cm).

Z drugiej strony jakbym był bardziej zamknięty to moje
@Eteres: sama nauka jest dobra, pod warunkiem że masz do niej predyspozycje i nikt ci jej nie wmusza.

Gorzej gdy sam w środku siebie zdajesz sobie sprawę z tego że nie jesteś żadną jednostką wybitną, a całe twoje otoczenie na siłę próbuje zrobic z Ciebie członka mensy. Wtedy można ześwirować.
@gnomol: dokladnie. Chyba że masz do czegoś zajebiste predyspozucje i ktoś to w porę zauważy: nauczyciel, opiekun, rodzic czy nawet Ty sam.
Dlatego ważne jest żeby w wieku młodym próbować różnych kierunków. Czasami przypadkowo można odkryć że jest się świetnym artystą, muzykiem, bokserem piłkarzem czy innym trójboistą, a czasem ktoś kto mógł być np. top perkusistą w kraju nigdy nie usiądzie za perkusją bo całe życie starzy wymagali od niego żeby
@HeavyMagicMissle 6/10 to jest całkiem przyzwoita twarz. Już lekko powyżej przeciętnej.
Mnie denerwuje gadanie jestem niski i koleś taki jak ty pisze mi ile ma wzrostu - trochę przyzwoitości.
Mam żonę i twarz max 3/1O, ale uwierz mi nie dynama mi w tym pomogła, a jedynie zwykłe szczęście.
Aż dodałem do ulubionych. Jak byłem młodszy to pełno było takich matek i ojców, widzących potencjał "tylko W NAUCE". I ryjących głowę dzieciakom. No wiecie, tak jak babcie, które uważają, że aby poderwać kobietę trzeba "dobrze tańczyć" oraz "siedzieć w pierwszej ławce w kościele". Takie to rady. A ten filmik tutaj piękny! W pejoratywnym znaczeniu.