Wpis z mikrobloga

Obejrzałem filmiki #wojnaidei w których autor kanału żali się że usunęli/ukryli mu kanał. Kanału mi nie żal bo takie rzeczy w których powiela się antynaukowe bzdury lub w najlepszym razie wybiórczo wybiera się informacje by pasowały pod tezę, mają wartośc ujemną i gdybym ja był właścicielem YT, to tego typu kanały dawno bym usunął. Żeby była jsność, nie tylko z prawej strony, a z lewej też, chociaż szurów z lewej strony jest troche mniej, przynajmniej na YT.

Swoją drogą nawet w tym filmiku gdzie się żali, autor nie mógł się powstrzymać od kłamstwa, że YT ma monopol xDD
Otóż monopol to wyłączność na sprzedaż danego towaru lub usługi. YT nie ma żadnego monopolu w tym zakresie bo tego typu serwisów jest tysiące, mało tego, niewielkim kosztem można stworzyć własną platformę. YT ma duży udział w rynku a nie monopol. Jeżeli w jakimś miasteczku są 3 piekarnie, ale jedna zbiera 80% czy 90% klientów to mimo tego, że ma zdecydowaną wiekszosc udziałów w na danym rynku lokalnym to nie ma tam mopopolu. Monopol by miała gdyby tylko ona sprzedawała bułeczki i jednocześnie nie mógł się tam otworzyć żaden nowy podmiot który by chciał również sprzedawać chlebek i bułeczki.

Ale czego się spodziewać po człowieku, który żyje z kłamstwa i manipulacji i nawet swojej twarzy się nie wstydzi pokazywać mimo tego. Żadnej godności nie ma.

#4konserwy #neuropa #youtube #bekazprawakow
Pobierz chanelzeg - Obejrzałem filmiki #wojnaidei w których autor kanału żali się że usunęli/...
źródło: comment_bdejD2AtNxJU5wbluxgTKtagcvVBcwg3.jpg
  • 44
Jakby wszystkie te szkalowane przez potężny YT kanały typu WojnaIdei, wRealu i zagraniczne typu ten szur Watson się zebrały to zrobiliby sobie na luzie swój własny serwis i nikt by ich nie cenzurował.


@Kozajsza: Ci ludzie nie mają umiejętności by nawet kiosk prowadzić, a gdzie do stworzenia czegokolwiek kreatywnego, opartego na wiedzy. Ich specjalizacją jest kłamstwo, manipulacja, wprowadzanie ludzi w błąd, a nie budowanie czegoś o wartości dodatniej.
@djtartini1: Wystarczy nie lecieć w #!$%@? z Google i nie wyrzucają z indexu, ja na mnóstwo wartościowych stron wchodze z paska zakładek. Jak ktoś opiera swój biznes wyłącznie na wejściachz Google to lepiej niech zajmie sie czym innym bo na stabilnym biznesie się nie zna.
@chanelzeg: Gdyby nie google to nie wiedziałbyś o tych stronach, które masz w zakładkach, więc to nie jest tak, że wpisujesz je ot tak. Tak biznes opiera się na wejściach z google o ile nie jesteś dużą i rozpoznawalną marką, które przynajmniej na pewnym etapie musiały być poznane w wyszukiwarce.
@chanelzeg: Argument wieku, chociaż ewidentnie widać, że nie jestem młody. Argument anegdotyczny też nic nie wnosi, nie ma Cię w google- biznes nie istnieje. To, że ktoś był kiedyś na Altaviscie w pierwszej trójce wyników wyszukiwania nie ma żadnego znaczenia w dniu dzisiejszym, bo 90% użytkowników wykopu wtedy nie było na świecie. Nie wiem dlaczego kłócę się o taką oczywistą rzecz, że Google jest faktycznym monopolistą.