Wpis z mikrobloga

Pierwsza dama pilotem myśliwca? To jest możliwe jeśli zamiast Dudy na prezydenta wybierzemy Szymona Hołownie ( ͡º ͜ʖ͡º) Pani Urszula Brzezińska-Hołownia jest oficerem Wojska Polskiego i lata na Mig-29. Wyobrażacie sobie tą 'fejm' Polski z powodu takiej Pierwszej Damy? (ʘʘ) #holownia #wybory #4konserwy #neuropa #polityka + ból dupy: #bekazpisu #konfederacja
Pobierz public_html - Pierwsza dama pilotem myśliwca? To jest możliwe jeśli zamiast Dudy na p...
źródło: comment_eIgkHAnyu86qBEjZBOoNKNsUtdlr57q9.jpg
  • 45
zamiast Dudy na prezydenta wybierzemy Szymona Hołownie


@public_html: To jest XD i ROTFL roku. Hołownia... kufa.. dlaczego ci "kandydaci" są tak naiwni? Jeszcze rozumiem persony typu Kosiniak, bo oni budują rozpoznawalność marki, swojej partii. Ale takie typki jak Hołownia startują, bo im się w głowie poprzewracało i wydaje im się że są niewiadomo jak rozpoznawalni i popularni.

Ja osobiście tego typka nie znam. Słyszałem tylko kilkukrotnie/wielokrotnie nazwisko więc wiem że taki
A ile osób w Polsce kojarzy, kto to jest Kośniak-Kamysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech ten typ z PSLu się nie ośmiesza startując w wyborach (σ ͜ʖσ)


@public_html: On startuje tylko po to, żeby właśnie budować rozpoznawalność PSL'u.

Kto to jest ta Kidawa? Ktoś o niej słyszał pół roku temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


j.w.
jak go pis napompuje to na jakie 3 miejsce może liczyć


@cruc: No więc powiedz mi po co? Dokładnie o tym napisalem. NAIWNOŚĆ i rozbuchane ego. Było zresztą już takich postaci w polskich wyborach (szczególnie prezydenckich które nie wiedzieć dlaczego przyciągają takich oryginałów-przygłupów) sporo.
Przy takim rozdrobnieniu kontrkandydatów Dudy nie trzeba będzie mieć wysokiego wyniku by dojśćdo drugiej tury.


@public_html: Ile ty masz lat? Wydawało mi się że jakoś średnio około 30. I naprawdę jesteś tak naiwny że wydaje ci się że ten cały Hołownia dostanie więcej niż jakieś 2-4% ?

Gdybym miał się zakładać, to obstawiałbym wynik poniżej 2%.
@cruc: @public_html: Ludzie! Kampania ma znaczenie, owszem (pokazał to dobitnie przykład Brąka), ale za kandydatem musi stać silna parta i ... PIENIĄDZE.

Proszę bardzo - jestem gotów się zakładać o wynik tego Hołowni. Stawiam 50 zł. że będzie poniżej 5%. Są chętni?
Ja osobiście tego typka nie znam. Słyszałem tylko kilkukrotnie/wielokrotnie nazwisko więc wiem że taki był - ale jego fiksum dyrdum zupełnie mnie nie interesowało.


@motaboy: to tak jak z Du*ą było.