Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirabelki i Mirkowie!
Jestem facetem z recyclingu, mam bombelka itd. Postanowiłem wrócić na rynek matrymonialny, ale to jest istny #rakcontent .
Jaki jest moj target? #szaramyszkadlaanonka , zwykła dziewczyna, max 1 bombelek, wiek 25-35lat, obojętnie czy rozwódka czy panna z dzieckiem, jeśli chodzi o wygląd, to musi być zadbana, ale nie gwiazda z tipsami- gwiazdę już miałem. takie 6-7 na 10 jest dla mnie ok. Wzrost max 173cm;)
Wbijam na sympatie, odpalam szukajke a tam same kierowniczki, nauczycielki,urzędniczki itp. Pomijam profile gdzie kobitki wyglądają starzej od mojej mamy i nie sa w moim typie. Każda szuka dojrzałego faceta z pasjami, ceniącego wartości rodzinne, uwielbia podroże, książki przy lampce wina, cenią sobie inteligentne wieczorne rozmowy, #!$%@? muje dzikie węże.
Ja oczywiście mam pasje, podróżuje na maxa, na profilu #!$%@? 75 zdjęć z całego świata. Lubie książki i muzykę. Ustatkowany. Wygląd ok, przynajmniej wyglądam na swój wiek(33), nikt nie gapi mi się na bebech #pdk No #!$%@? sam bym siebie wziął :D

Zagadujesz do takiej i albo nie dostajesz odpowiedzi, albo laska nie umie pisać zdań złożonych.
Nie wiem, może źle to robię, może trzeba pisać coś w stylu: ruchałbym cie!
W realnym świecie mam dobry kontakt z kobietami.

A może zmienić target, pójść w małolaty 20-25lat, albo jakąś ukrainke, bialorusinke sobie ogarnąć.

Gdzie sa te Szare Myszki?

#randkujzwykopem #zwiazki #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do sympatii to przeglądaj też te profile bez zdjęć. Zapewne ponad połowa nie ma zdjęć z powodu wyglądu ale całkiem sporo fajnych lasek tam się kryje. Szczególnie te nieśmiałe, mityczne szare myszki. O ile zauważyłem to bez problemu dają zdjęcie po paru wiadomościach, z których nie leje się sperma... I daj sobie czas, nic na siłę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: kuzyn ma żonę Ukrainę i wiesz został sponsorem jej rodziny na ukrainie do tego ma własną drogerie i jakieś inne wynalazki w których pracują oczywiście rodzinka żony. Z nią zaczął w 2006 czyli jak ukrainki w Polsce jeszcze nie były modne.
Pamiętaj że Ukraińcy podróżują stada i i jak powiedzą że przyjadą w dwie to nie chodzi o ludzi tylko o maszyny.
OP: @Mefedronka: biere w ciemno ;)
@piastun: no właśnie z małolatami to jest to ryzyko, co do dziewczyn z bloku wschodniego to chyba masz racje, lubię być w związku :)
@Soveliss: nie skreślę fajnej wartościowej dziewczyny tylko dlatego, ze ma dziecko. Ludzie maja rożne historie życiowe.
@zichenbaum: niby człowiek wie, ze tak jest, ale gdzieś w głębi serca nadal ma nadzieje :D
@Eugeniusz_Zua: 45% profili ma