Mam proces który tworzy 2 potomków za pomocą fork(); a potem zdycha. W jaki sposób mogę się połączyć jednym z potomków z terminalem, tak aby miał dostęp do stdin i stdout, nawet po śmierci rodzica?
@unhit: reptyr próbowałem, problem jest taki że czepia się że ten drugi proces jest z tej samej rodziny procesów i nie może dać terminala do tego jednego. Już nie pamiętam, ale na necie szukałem i nie było rozwiązania problemu z reptyrem :p
Mam proces który tworzy 2 potomków za pomocą fork(); a potem zdycha. W jaki sposób mogę się połączyć jednym z potomków z terminalem, tak aby miał dostęp do stdin i stdout, nawet po śmierci rodzica?