Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro ktoś tak nieinwazyjny jak #holownia został już w tej chwili zwyzywany, wyśmiany i wypluty. Ludzie obejrzeli jego wystąpienie, napluli, po czym wrócili do rozmawiania o gownie.

HEHE PREZENTER NA PREZYDENTA? XDDD A JAKIE ON MA KOMPETENCJE XDD

No, no, nie to co historyk albo prawnik co konstytucją dupę podciera, co nie?

I nie wiem, w porownaniu do Dudy, mdłej Kidawy, cyberbezjajecznego Kosiniaka czy jakiegoś Grzegorza #!$%@? Dauna to Hołownia nie wygląda wcale najgorzej.

Wybór jest dramatycznie słaby.
#polityka
  • 27
A tak w sumie to niby dlaczego taki Hołownia miałby być prezydentem?


@alphabeta: a dlaczego niby skreślać go na samym wstępie? Aż tak zakochani jesteście w potencjalnych, pozostałych kandydatach że nie wysluchacie żadnej alternatywy?

Co onim wiemy, oprócz tego że jest prezenterem i katolikiem?


@alphabeta: o ile wiem to jest chyba jego pierwszy dzień kampanii wyborczej. Czego w sumie oczekujesz na tym etapie? Nie mówiąc o tym ze facet jest
Czego? Bo serio nie wiem. Jako katolik jest za pełnym zakazem aborcji?


@alphabeta: ja też nie wiem xD ja tylko mówię że jeśli ktoś chce się dowiedzieć to się dowie, wcześniej (czytając publikacje) czy później (śledząc kampanię wyborczą.

Ja nie jestem proHołownia, bo i nie wiem co zaproponuje. Mnie tylko irytuje potwornie plucie na faceta który jeszcze nic nie przedstawił. A zwłaszcza mnie irytuje plucie na kogoś kto apeluje aby Polska
Mnie tylko irytuje potwornie plucie na faceta który jeszcze nic nie przedstawił. A zwłaszcza mnie irytuje plucie na kogoś kto apeluje aby Polska przestała być podzielona.


@peetee: Może część ludzi widzi w Panu Hołowni n-ty wykwit salonu, tym razem w jakiejś tam wersji, wcześniej był Pan nowoczesny liberalny, ostatnio jakiś inny Pan co go nie wpuszczają do sklepów, wcześniej jeszcze inny, litości ile można. Prośba do Pana Hołowni, żeby przedstawił sztab
Pan Hołownia apeluje żeby Polska nie była podzielona, nie ma się co ograniczać, kierunek jest słuszny, więc osobiście apeluję żeby Polska była bogatym imperium od Kaukazu po Iberię.


@latarnikpolityczny: jeszcze raz, czego oczekujesz po pierwszym dniu kampanii wyborczej?
jeszcze raz, czego oczekujesz po pierwszym dniu kampanii wyborczej?


@peetee: Kompletnie niczego nie oczekuję, zerowe oczekiwania mam w stosunku do Pana Hołowni. Choć w zasadzie w w wolnej chwili chętnie obejrzałbym sprawozdania finansowe ze wszystkich przedsięwzięć w jakich uczestniczył przez ostatnie powiedzmy 5 lat.
? Co onim wiemy, oprócz tego że jest prezenterem i katolikiem?


@alphabeta: Możesz zajrzeć do jego książek, artykułów i przeczytać o tym co uważa i jakie ma podejście do życia i społeczeństwa. Możesz zbadać czym zajmują się fundacje, które powołał do życia, w jakich okolicznościach powstały te fundacje. Wiemy o Hołowni i tym co reprezentuje, więcej niż o większości czołowych polityków.
Jako katolik jest za pełnym zakazem aborcji?


@alphabeta: 37:30 https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/videos/572692606879891
"(...) chciałbym abyśmy usiedli przy stole i poszukali pierwszej rzeczy co do której możemy się zgodzić. A może się zgodzimy, że sytuacja, w której ludzie podejmują taką decyzję jest dramatyczna. Więc napiszmy ustawię, która im ułatwi bycie w tak dramatycznej sytuacji. Psychologa, fizjoterapeutę, 5 dni urlopu, opiekę wytchnieniową... to wszystko czego potrzebuje CZŁOWIEK. Bo moją perspektywą jest CZŁOWIEK, a nie ideologiczna
nie jest teraźniejszym sciekiem politycznym.


@peetee: Jest, tylko obecnie brakuje Ci informacji, by to prawidłowo ocenić. Analogicznie jak wyborcom Pana Palikota, Petru, Biedronia czy Pana Kukiza z PLSu.

Czerwona lampka ostrzegawcza powinna jarać się jak latarnia w Świnoujściu, kiedy Pan, o którym wiesz tyle co znajdziesz na wikipedii i 5 filmikach na youtube, czyli umówmy się wiedza o zerowej wartości, dostaje artykuły na serwisach o milionowych zasięgach wp/onet/tvn o wysokim zaufaniu,
Czerwona lampka ostrzegawcza powinna jarać się jak latarnia w Świnoujściu, kiedy Pan, o którym wiesz tyle co znajdziesz na wikipedii i 5 filmikach na youtube, czyli umówmy się wiedza o zerowej wartości, dostaje artykuły na serwisach o milionowych zasięgach wp/onet/tvn o wysokim zaufaniu, poparciu etc.


@latarnikpolityczny: jak w ogóle można go porównywać do Palikota albo Petru xD. Tak, bo to że był prezenterem najbardziej popularnego show w polskiej telewizji przez dobre
Śmiem twierdzić że Holownię zna więcej ludzi niż Kidawę-Błońską i jakiegokolwiek innego kandydata startującego w wyborach


@peetee: Wątpię, choć być może faktycznie tak jest. Nie twierdzę, że nie jest to nazwisko znane ze słyszenia (trudno mi to sprawdzić), pewnie mam skrzywiony obraz przez to, że nie mam telewizora. Nie mniej, nie wiesz o nim nic ponad to co zobaczyłeś w telewizorze/książce/artykule co oznacza, że wiesz o Panu Hołowni to co chce
Jak można porównywać do Petru? Bardzo bezpieczne porównanie, ponieważ Pan Petru daleko nie szukając, był wałowany przez kilka sezonów w TOK FM jako ekspert ekonomista, doradzał na antenie w co inwestować, komentował wskaźniki ekonomiczne....Ludzie widzą w telewizorze/radio wiarygodność. Z resztą ocenimy za parę lat.


@latarnikpolityczny: serio? XDDDD
Właśnie zasięgowo porownałeś Tomasza Lisa do Dominika Piechoty.

pewnie mam skrzywiony obraz przez to, że nie mam telewizora


@latarnikpolityczny: ja też nie mam,
@peetee: z Hołownią jest tak, że on chyba sam uwierzył w swoją wielkość i gotowość do walki o najwyższe stanowiska. Wielu porównuje jego casus z przypadkiem Zełenskiego. Problem w tym, że Zełenski był gwiazdą bardzo popularnego programu, a Hołownia jest anonem z Mam Talent, programu który swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Do tego ma bardzo duży elektorat negatywny. Dla konserwatywnych katolików jest "letnim" katolikiem namaszczonym przez neoliberalne elity