Wpis z mikrobloga

@Ytarka: ja bym wywalił go i usiadł normalnie. Kot może leżeć wszędzie a człowiek nie usiądzie na ziemi... dodatkowo k--w*.. to jest kot, nie kobieta w ciąży lub 100-letnia babcia. Lepiej stać 20min niż wywalić kota XD
  • Odpowiedz
@NickciN: Ja bym wciągnęła brzuch i usiadła obok kitku, żeby nie naruszyć jego spokoju (ʘʘ) a jak byłoby trzeba wzięłabym na kolana i zadbała o komfort podróży tegoż kitku
  • Odpowiedz
@Ytarka: i przeszkadzała innymi pasażerom bo kot zajął większość siedzenia. Wiec nie wciśniesz się koło niego.. @janushek: nie samiec alfa tylko normalny człowiek. Pewnie jeszcze gdyby ktoś próbował wziąć kota i usiąść to niektórzy by byli oburzeni... dla mnie to po prostu zenada.
  • Odpowiedz
dla mnie to po prostu zenada

@NickciN: wiem, dlatego ci odpisałem XD
To po prostu zdjęcie kota na portalu ze śmiesznymi obrazkami, które ma pewnie kilka lat i jest z jakiejś Rosji a Ty teoretyzujesz "co by było gdyby", lol
  • Odpowiedz
@Ytarka: kij w dupie, bo napisałem że ja bym od razu sierściucha wywalił i wolał sam siedzieć? Co skisłem z tego to moje xD Wiesz co to znaczy w ogóle "kij w dupie"? @janushek: tak to tylko zdjęcie. I tak, ja tylko się wypowiedziałem w stosunku do tego co widać na zdjęciu. @6aesthetic9: nie widzę nigdzie sprzeczki? Napisałem tylko, że ja bym od razu to zdjął
  • Odpowiedz
@Ytarka: równie dobrze mogę napisać. Gdybyś w dupie nie miała kija, wtedy byś nie musiała odpisywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NickciN: Sam nie wierzysz w to co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko Ty postanowiłeś ze śmiesznego zdjęcia zrobić poważna dyskusje na temat zasadności kota na siedzeniu w autobusie xD to nawet nie wymaga dodatkowego komentarza
  • Odpowiedz
NickciN 3 godz. temu+11

ja bym wywalił go i usiadł normalnie. Kot może leżeć wszędzie a człowiek nie usiądzie na ziemi... dodatkowo k--w*.. to jest kot, nie kobieta w ciąży lub 100-letnia babcia. Lepiej stać 20min niż wywalić kota XD


@Ytarka: uważasz tą odpowiedź za powód na poważną dyskusje? dodatkowo napisałem "JA BYM" a nie słowo typu powinno się/trzeba/należy tylko "JA" ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli
  • Odpowiedz