Wpis z mikrobloga

@StraconeZycie: a jak raj definiujesz ? W Australii życie jest inne, ale wcale nie uważam że jakoś zajebiste. Ludzie niby uśmiechnięci, ale bardzo patrzą na pieniądze. W zimie jest po prostu zimno, w nocy dochodzi do 2-3 stopni, więc nie ma tak że cały rok słońce i plaża. Mnóstwo Niemców Francuzów Włochów i gości z UK. Jak chcesz tam polecieć to polecam Kwiecień / Maj najtańsze bilety
@katterpilat: Hm, zawszę Australię uważałem za idealne miejsce na spędzenie życia. Przekonuje mnie do tego głównie klimat (2-3 zimą, to nadal cieplej, niż 2-3 w dzień przez minimum 4 miesiące), zachodni poziom życia (chociaż doskonale sobie zdaję sprawę, że aktualnie stosunek cen mieszkań do zarobków jest mniej-więcej taki jak w Polsce, czyli słabo), patrząc po filmach, czy nagraniach z Australii mam też wrażenie, że ludzie żyją tam bardziej beztrosko (ale wiadomo,
@StraconeZycie: Beztrosko żyją Australijczycy którzy nie płacą za wynajem domu / mieszkania bo mają ustawioną sytuację przez rodziców, czyli tak jak wszędzie :P Chociaż wiadomo, że dużo lepiej i łatwiej się mieszka pracując w Australii niż w Polsce nawet na minimalnej. Tam zarobisz minium 18$ na rękę na godzinę i za to łatwo wynająć już pokój dobrze zjeść oraz odłożyć. Jedź może na wizie work & holiday, popracujesz trochę zobaczysz jak
@StraconeZycie: tam więźniów wozili, pewnie się zabijali i będzie tam straszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°), do tego widziałeś taki film Piknik pod Wiszącą Skałą ? Możesz nagle zniknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i wiadomo, że za granicą jest diabeł. Tak na serio chłopie nie zastanawiaj się tylko leć.
@StraconeZycie: tylko pamiętaj, że taki turystyczny wyjazd raczej średnio odzwierciedla codzienne życie. Dla mnie Australia zawsze była największym marzeniem, które teraz realizuję i póki co - powiem, że mi się podoba :)