Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Lubię sobie w niedzielę wejść na tag #zakazhandlu i poczytać narzekania wykopków o to, że nie mogą dzisiaj zrobić zakupów a w tygodniu nie dali rady bo cały tydzień po 10-12 godzin pracy dziennie i niedziela to jedyny dzień w tygodniu kiedy mogą zrobić zakupy. Wisienką na torcie jest moment kiedy nazywają ludzi którym ten zakaz nie przeszkadza niewolnikami. XD

#bekazpodludzi #polak #polska #codziennyzakaz
  • 17
@Anon_wluj: Ech, ja nie pracuję cały tydzień po 12 godzin, ale często czwartek, piątek i sobotę mam w całości zajęte, wprawdzie niedziela i poniedziałek wolne, ale jak nie zrobię wystarczająco dużo zakupów w środę, względnie jestem przez te parę dni bardziej głodna niż zakładałam, to w niedzielę zostaję z pustą lodówką.
Przecież właściciel może otworzyć sklep i w nim pracować w niedzielę nie może tylko kazać komuś pracować w niedzielę.
@czajqa no jak ma się prace gdzie masz weekendy to super, ale jak się pracuje gdzie można mieć zmianę w każdy dzień w tygodniu, to miło mieć zawsze niedzielę wolną, ale taki wykopek czegoś takiego nie zrozumie jak ma 2 dni wolnego w weekendy
@Anon_wluj: sama pracowałam w handlu, pracowałam w niedziele i nikomu nie miałam tego za zle bo IDĄC DO PRACY W TAKIE MIEJSCE MIAŁAM SWIADOMOSC W JAKIE DNI SIĘ PRACUJE. Teraz pracuje w innej profesji, owszem cały tydzień po te 10h i z chęcią poszłabym na zakupy w niedziele ale nie bo święte krowy chcą wolne, dlatego chodzę tuż przed zamknięciem i dosunięty towar #!$%@?. Bo mogę. Skoro #!$%@? chcą mieć wolne