Wpis z mikrobloga

Dziękuję ci kolego bardzo za te paczkę choć mam kilka zarzutów ;)
Po kolei:
- Haribo! - strzał w dziesiatke! Widzę że załapałem aluzje z opisu o misiach hehe. Uwielbam
- czekolada Milka - kolejny plus! Nie ma smaczniejszego słodycza od mlecznej Milki
- power bank. Nawet nie chce wiedzieć ile kosztował ale widać że solidny sprzęt i napewno się przyda! Dziękówa
- cukierki - prawdę mówiąc niespecjalnie mi smakują. Dam mamie albo komuś
- batoniki - dobre ale mało. Bardziej smaka zrobiły niż nasyciły.
- no i kubek - szkoda że pisząc o zamiłowaniu programistycznym pomyślałeś akurat o kubku bo tak szczerze po co mi kubek? Chyba każdy z nas ma w domu naczynia prawda?

Główne zarzuty to trochę mało rzeczy no i ten śmieszny kubek. Widać, że większość pieniędzy poszło w power bank. Tak czy inaczej jestem zadowolony i liczę na twoją recenzje mojej paczki również bez słodzenia :)

#wykopaka
korporacion - Dziękuję ci kolego bardzo za te paczkę choć mam kilka zarzutów ;)
Po k...

źródło: comment_OPgIBEQb5qn75dyhoc0W7dHGHmwiOdq7.jpg

Pobierz
  • 105
@korporacion: jeśli napisał że chce szczerą opinię, to się mówi coś w stylu że generalnie jesteś zadowolony, tylko cukierki podasz dalej bo nie przepadasz - na przykład, a nie takie wywody jak stara baba co się wysrać nie umie... imo to co napisałeś jest nieuprzejme i obraża prezent który jest bardzo fajny. Uwaga o tym że "każdy ma w domu naczynia" jest po prostu bezczelna.