Wpis z mikrobloga

Dziękuję ci kolego bardzo za te paczkę choć mam kilka zarzutów ;)
Po kolei:
- Haribo! - strzał w dziesiatke! Widzę że załapałem aluzje z opisu o misiach hehe. Uwielbam
- czekolada Milka - kolejny plus! Nie ma smaczniejszego słodycza od mlecznej Milki
- power bank. Nawet nie chce wiedzieć ile kosztował ale widać że solidny sprzęt i napewno się przyda! Dziękówa
- cukierki - prawdę mówiąc niespecjalnie mi smakują. Dam mamie albo komuś
- batoniki - dobre ale mało. Bardziej smaka zrobiły niż nasyciły.
- no i kubek - szkoda że pisząc o zamiłowaniu programistycznym pomyślałeś akurat o kubku bo tak szczerze po co mi kubek? Chyba każdy z nas ma w domu naczynia prawda?

Główne zarzuty to trochę mało rzeczy no i ten śmieszny kubek. Widać, że większość pieniędzy poszło w power bank. Tak czy inaczej jestem zadowolony i liczę na twoją recenzje mojej paczki również bez słodzenia :)

#wykopaka
źródło: comment_OPgIBEQb5qn75dyhoc0W7dHGHmwiOdq7.jpg
  • 105
@senseiharanaoko:

#!$%@? do dupy se zgłoś. Nie masz taktu.


Kwintesencja dzisiejszego swiata. Lepiej skłamać niz sprawić komus przykrość xDDDD Wysyłający pakę chcial szczera odpowiedz to ją dostał. Wasza odpowiedz by wyglądała „Hihihi co za wspaniała paczka, genialne prezenty, tylko nie zrozum mnie zle, wszystko mi sie podoba, nie bierz tego do siebie proszę, za tymi cukierkami troszkę nie przepadam, ALE TO NIE TWOJA WINA! Właściwie, to nawet nie jest tak, ze
@przeczki: Wykop to najzabawniejsze miejsce na świecie. Przerzucacie swoją agresje na kogo popadnie. Najpierw milion osób hejt na mirka, ze jest niewdzięczny, zgorzkniały itp, a potem jest odwez ze strony wykopaki i nagle myk 180* i najazd na wykopane xDDDDDDD

NORMALNIE JAK BABY
@TheMan jak to jedt #!$%@? możliwe? Ja czasem mam wrażenie że to mnje cały wykop trolluje i po prostu udają że lykaja tego bajta XD jego posty mnie śmieszą i imponuje mi to jak on tak często może wymyślić tak dobre bajty. Ale jak #!$%@? tyle ludzi z elitarnej społeczności internetu jest tak głupia? Ja #!$%@?