Wpis z mikrobloga

@BLKauto: krajowe benzyniaki po 60-70 chodzą xD w 328i z xdrivem i pełnym wypasem, kto kupi 2.0d n47 za 80k XD w 6 letniej 3trójce i to powypadkowe, jakby to był 3.0 to ok, ale 2? nie ma opcji
sam kupowałem teraz f30 przeglądając nasz i niemiecki rynek przez 3 miesiące, jak to auto za 70k po naprawach się sprzeda to dam sobie w mordę napluć

nie hejtuję tu ciebie, bo
@ewridejhardtrajning: Nadal bym w życiu nikomu tej benzyny nie polecił, sypie się strasznie, przerabiany temat.
Jeden szuka diesla jeden szuka benzyny, ja już się nauczyłem nawet nie zwracać uwagi na te najtańsze auta jak szukam czegoś dla siebie ;)
@BLKauto porównanie 318d Europa a 328d usa jest dość na miejscu. 328d jest wykastrowaną wersja Europejskiej 320d. Nawet mocy nie ma takiej jak europejskie 320d.
@osdpl: ale za 50k kupisz 318d w welurach i o tym była mowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W USA inaczej podaje się moc, zwykle amerykańskie mają oficjalnie o 10KM mniej.
@blackmilk: Czytałem też kiedyś o różnicy w pomiarach - na kołach moc a przy samym silniku.
No i o tym że w USA musi mieć taką moc i dlatego specjalnie trochę zaniżają, bo tam ludzie są w stanie wygrać z korporacjami w sądzie jakby się coś nie zgadzało, ale nie wiem ile w tym prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BLKauto mi chodzi o same wersje. Nie ma u nas czegoś takiego jak 328d. To jest coś pomiędzy 318d a 320d. Takie jak by 319d więc porównanie do 318d nie jest jakoś abstrakcyjne.
@osdpl: Myśle że szkoda czasu na rozprawkę co ma lepsze wyposażenie bez porównania dokładnego spisu, w USA nie ma czegoś takiego jak brak skóry w bmw, nie ma możliwości kupić takiego golasa jakie są w Europie
@BLKauto ale ja nigdzie nie pisze o wyposażeniu tylko że 328d jest niżej niż europejskie 320d. To takie jak by coś pomiędzy 318d a 320d. Gdzie ja coś o wyposażeniu napisałem....
@BLKauto z tą mocą to też nie do końca prawda. Wszystkie silniki nowożytne benzynowe bmw maja w USA i ece taka sama moc. Problem jest w dieslach. W e70 gdzie jeszcze w Europie nikt w bmw dpf nie montowal (dla danego rocznika) w USA już były e70 z dpf. Po prostu bmw miało problem z ich normami i silniki diesla są kastrowane bardziej. Tak samo jak u nich 35d to dalej pojedyncze
@BLKauto etk I dane techniczne. Niższa moc. Wtryski szły tylko do 328d na usa. Turbo - tylko 328d na usa. Soft - tylko 328d na usa. Softu się tak łatwo nie da zmienić bo bootloader blokuje. Itp itd.