Wpis z mikrobloga

@BLKauto co do wyposażenia - że nie bylo czegoś takiego jak brak skór w bmw to akurat na usa w f30 większość szła w eko skórze... A to nie jest skóra tylko skaj czyli poliester. Częściej skóra pojawiała się w f32/F36 ale pomimo tej samej plyty to kompletnie inna półka cenowa samochodów. Daj vin tego robaczka to ci powiem z czym wyszła. Także kompletnie się nie zgadzam z twoim twierdzeniem.
@osdpl: Ja tylko napisałem że porównanie 318d w welurze za 50k do 328d w dobrym wyposażeniu i xDrivem mija się z celem a ty zacząłeś udowadniać że kilka koni mniej to oznacza że auto jest klasę niżej od 320 europejskiego itp, nie wiem jaki to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy ma swój rozum i kupuje to co chce, jestem pewny że znajda się osoby które
@BLKauto ja ci tylko wskazuję na błędy które wypisujesz a nic nie udowadniam bo ja to wiem, i tak jest co można sprawdzić w danych technicznych więc jakoś udowadniać nie muszę. Myślałem że potraktujesz to jako darmowa wiedzę z zakresu bmw i docenisz - np. że nie można porównać 328d a 318d a wbrew pozorom są bliżej siebie niz myślisz i bliżej do 318d niż 320d ece. Tak samo że nie było
@osdpl: Ja to rozumiem, ok, wszystko ale nadal jeśli patrzysz na BMW za 50k które po prostu odpaliłem i widzę welury to napisałem że to może być jeden z powodów różnicy ceny na niekorzyść tego za 50k :) i tyle, w czym tu jest błąd :) nawet jeśli ktoś nie chce xdrive to i tak jest sporą dopłatą i dodatkowym wyposażeniem. Przy tym porównaniu nie ma najmniejszego sensu rozwodzić się czy
@BLKauto odziwo welur jest lepszy niż plastik bo akurat eko skóra nie oddycha ani nie przepuszcza wilgoci, nie mam pojęcia czy eko skóra wpływa na cenę. Ja się nie czepiam ceny choć wg mnie to okazja raczej nie jest choć jak byś tu podał vin to można by coś więcej powiedzieć bo na razie nie ma uszkodzeń przebiegu ani wyposażenia ani vinu więc ciężko coś porównać bo równie dobrze to może być
@osdpl: @BLKauto: czyli jest tak jak mówiłem xD to żadna okazja w tej cenie przed opłatami, a jak mocno oberwał i naprawy będą wynosić więcej jak 15k to wyjdzie drożej i dodatkowo że bity

możesz podać ostatnie 7 z vinu i wszystko sie wyjaśni
wartość x drive w tych autach to różnica maksymalnie tych paru procent w cenie, aczkolwiek sam bym nie patrzył i brał co w lepszym stanie/tańsze

po