Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 672
I niestety trochę się tego obawiałem, że edukacja wczoraj wprowadzonych zmian w kodeksie drogowym odnośnie jazdy na suwak poprostu kuleje i społeczeństwo jest niedoinformowane, dziś jechałem z kilkoma typami mniej lub bardziej znanymi i jedziemy pasem rozbiegowym i słyszę dyskusje z tyłu " o wczoraj weszły te przepisy, że muszą nas teraz wpuszac jak się nam pas kończy" myślę o #!$%@? mać.
#kodeksdrogowy
#kierowcy
#motoryzacja
DzonySiara - I niestety trochę się tego obawiałem, że edukacja wczoraj wprowadzonych ...

źródło: comment_AtO8dX5Yco4HQRBN5c6B32glIJ1SDlby.jpg

Pobierz
  • 90
@DzonySiara: nie wiem gdzie wy mieszkacie, ale ja zauwazylem w Katowicach i okolicach znaczną poprawę juz od miesiaca, kiedy ta ustawa przeszla (wtedy to w sumie sam myslalem, ze to juz obowiazuje xD). Od 3 miesiecy jezdze jedna droga do pracy (gdzie w pewnym miejscu jest zwezenie przez remont nawierzchni) i jak wcześniej malo kto (w tym ja) korzystal z pasa zwezajacego sie do samego konca i liczyl na wpuszczenie (a
@DzonySiara: no nie oszukujmy się ale większość kierowców ma prawko zrobine za świniaka w czasach PRLu. Te osoby nigdy nie interesują się zmianą przepisów, mój oic jest jednym z nich i każda sytuacja na drodze związana z jakąś zmianą w kodeksie to jest najpierw 30 minut epitetów przeróżnych a dopiero później próba posłuchania się innych zaznajomionych z tematem.
@tomaszq w przypadku jeśli weźmiesz służby, to mogą tak stwierdzić. Natomiast ile osób będzie nieświadomych aby tylko nie stracić zniżek na od i będą przyznawać się do czegoś, gdzie nie popełnili błędu?