Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DziobakApokalipsy_: podwyżka akcyzy nic nie da. Znam wielu palaczy i wiesz co? Połowa z nich mówi że się przerzuca na nabijanie, skręcanie albo Ukrainę. Czyli będzie j---ć jeszcze bardziej. Poza tym liczba palaczy wzrośnie przez akcyzę na liquidy (która jest kompletnie bez sensu napisana).
  • Odpowiedz
@DziobakApokalipsy_:

akurat podwyżka akcyzy na fajki to bardzo dobry pomysł. Nic mnie tak nie denerwuje jak typ śmierdzący fajka, który musiał stanąć akurat obok mnie


Mnie też oni denerwują, ale zdajesz sobie sprawę, że ten co pali raczej dalej będzie palił tyle samo (dla nałogowców sprawa zaspokojenia własnego nałogu to sprawa priorytetowa), po prostu zapłaci więcej chyba, że faktycznie będzie na tyle biedny, że zabraknie mu pieniędzy, ale to mniejszość.
  • Odpowiedz
@DziobakApokalipsy_: widać, ze nie masz pojęcia jak działa gospodarka i pobudzanie jej xD chociaż masz racje, przecież prohibicja w USA zastopowała picie alkoholu i wcale nie wpłynęła na rozrost mafii
  • Odpowiedz
@doniczkanawykopie akurat podwyżka akcyzy na fajki to bardzo dobry pomysł. Nic mnie tak nie denerwuje jak typ śmierdzący fajka, który musiał stanąć akurat obok mnie.


@DziobakApokalipsy_: to nawdychasz się więcej smrodu bo nałogowi palacze, którzy nie zważają na innych i palą wszędzie zaczną kupować fajki z przemytu, które śmierdzą jeszcze bardziej i są bardziej szkodliwe.
  • Odpowiedz