Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Zdaję sobie sprawę, że ognia z tego wpisu nie zrobię, ale liczę, że przekonam do tej gierki chociaż część z Was.

Przedstawiam Wam grę Netsoccer 2. Niektórzy z Was mogą kojarzyć steamowską grę World of Soccer, która była kolejną odsłoną prezentowanej przeze mnie gry. Netsoccer jest grą z bogatą tradycją, wieloma próbami reanimacji, ale obecnie boryka się z problemem deficytu graczy. Obecnie jest tylko kilka aktywnych klubów – głównie z Polski i Brazylii. Nie będę Was okłamywał Mirki – gra nie posiada modelu p2w, utrzymywana jest przez graczy, którzy w zamian dostają żółty nick i możliwość personalizacji własnego piłkarza. Pieniądze, które zarabia i zarabiała kiedyś, raczej nie pozwalały na konkretną politykę marketingową.

[ROZGRYWKA] Nie ma tutaj większej filozofii. Sterujesz swoim piłkarzem za pomocą myszki. Lewym przyciskiem myszki możesz strzelać, dośrodkować, podać, wypuścić piłkę na wolne pole. To co zrobisz z piłką zależy w pełni od Ciebie i od tego, ile mocy włożysz w swoje zagranie. Jeżeli chcesz zagrać szybką piłkę, użyj prawego przycisku myszki. Nie masz piłki, a chciałbyś zabłysnąć na boisku? Nic straconego! Zrób wślizg i odbierz przeciwnikowi piłkę. Sugeruję jednak ostrożność i rozwagę, gdyż możemy zostać okiwani, a więc przeciwnik przez naszą nadgorliwość wytworzy sobie sprzyjającą okazję.

Gra oferuje dwa główne tryby. Tryb treningowy, na którym możemy zagrać sami lub z innymi ludźmi. Tryb oferuje możliwość zapoznania się z dynamiką gry, fizyką, a także pozwala poćwiczyć strzały, wślizgi, podania i tak dalej. Drugim trybem jest tryb meczów klubowych. Jeżeli myślicie, że ta gra polega na bezmyślnym bieganiu od jednej linii końcowej do drugiej, to jesteście w błędzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim wszyscy gracze potwierdzą gotowość do gry, członkowie klubu ustalają między sobą pozycję dla każdego. Możesz być obrońcą, pomocnikiem, napastnikiem. Kiedy już konkretna rola zostanie Ci przydzielona, w Twoim interesie jest sprawić, aby grać jak najlepiej na danej pozycji i za pomocą gry zespołowej – wygrywać!

To bardzo klimatyczna gra, ale możliwość wyciągnięcia z niej przyjemności zależy tylko i wyłącznie od Waszej wyobraźni. Jest to gra, która udostępnia Wam platformę, na której to WY tworzycie rozgrywkę.

link do gry
---------------------------------------------------------
*Zastrzegam, że nie jestem twórcą gry. Nie jestem też żadnym udziałowcem, ani chłopcem od marketingu. Grałem w nią długo od 2007 roku, mam do niej niebotyczny sentyment i chciałbym, żeby znów mogła cieszyć się drugą młodością.

#gry #pilkanozna #netsoccer #netsoccer2 #polecam
Haramb3 - Cześć Mirki! Zdaję sobie sprawę, że ognia z tego wpisu nie zrobię, ale licz...

źródło: comment_eUMdRAfOoMiDwYcBWOjB5tWvfhf2rJHr.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haramb3: grałem w to chyba z 10 lat temu, tragedia - większość graczy to dzieciaki i wydający kasę na mikrotransakcje, osiągnięcie czegokolwiek bez płacenia było niemożliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stiepanov no to chyba pomyliłeś gry, bo mikrotransakcji w tej grze to wiele nie ma, a właściwie jest tylko jedna - vip pozwalający wybrać wielkość zawodnika, który bodaj 12zł za miesiąc kosztuje, a jakiejś nieosiągalnej przewagi nie daje, a kokosy w porównaniu do innych gier to nie są
  • Odpowiedz
@stiepanov: dalej chyba mieszasz, bo Ci powtarzam, że tu nie ma mikrotransakcji poza wyborem ludzika za jakieś grosze xD
Gra jest spoko, ale ludzie nie grają w to raczej z innych powodów. Statystyki w tej grze nie działają, menu jest chaotyczne i też nie działa do końca sprawnie, problemy z ustawieniem grafiki i czarne pasy na monitorze panoramicznym to norma. Mimo błędów jakoś nie widać aktywności twórcy i szans na
  • Odpowiedz
@Seal: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w pierwszym poście napisałem że grałem w to z 10 lat temu i trudno żebym wiedział jak teraz to wygląda, opisałem tylko swoje prywatne doświadczenia z tą grą i dlatego mała ilość graczy wcale mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@stiepanov: ale to tak wygląda tak samo od początku tej gry, czyli także te 10 lat temu xD także po co się wypowiadasz skoro mylisz gry, a mała ilość graczy nie jest spowodowana Twoimi wymysłami xD
  • Odpowiedz
@Seal: no to ile takich gier masz na rynku od przynajmniej 10 lat, jeszcze new star soccer mi przychodzi do głowy ale w niego nigdy multi nie grałem, nawet nie wiem czy jest? Sklerozy jeszcze nie mam. Zresztą, po co ja z tobą dyskutuję - próbujesz mi wmówić co było a co nie 10 lat temu w jakiejś gównogierce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stiepanov: no obecnie dzieci tam nie ma, bo grają głównie ludzie, którzy grali właśnie te 10 lat temu.
Mikrotransakcja jaka tam występuje, pozwala jedynie na zmianę specyfikacji swojej postaci.

Zapewne chodzi Ci o zmianę parametrów ciała. Ustawienie malucha pozwala na zwiększenie szybkości, ale utrudnia walkę o górne piłki. Ustawienie giganta ułatwia walkę o górne piłki, ale zmniejsza szybkość. Coś za coś, a przeciwko nim też da się grać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seal: rzeczywiście występował problem ze statystykami, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki konkretnie. Statystyki klubowe i indywidualne, ranki itp. w tej chwili działają, jest naprawdę ok pod tym względem.

Nie wiem kto po QPRockim grę przejął i sam ściągnąłem grę z tydzień temu, spędzając nad nią z 2-3 godziny. Sam fakt, że wrzucili to za pośrednictwem steama wskazuje, że może aktywność administratorów będzie większa niż kiedyś (QPR miał w------e, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niko23: nie mogę teraz sprawdzić jak wygląda sytuacja z serwerem. Prawdopodobnie JoneH jakiś nowy update wgrywa, bo ostatnio lecą same aktualizacje. Jeśli masz fejsa, to wbij na fanpejdża.
  • Odpowiedz