Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Jednak zasadniczo taka ewolucja jest możliwa. Wyobraźmy sobie miliony lat i miliony zim, staczający się śnieg tworzył różne kule. Różne wersje "bałwanów" z toczących się kulek śniegu, ale pewnego dnia stoczyły się 3 różnej wielkości kule śniegu i na dole owe kule się zetknęły. kule akuyrat stoczyły się po czarnych kamykach, a jakiś zwierzak uciekając przed toczącą się kulą zostawił marchew którą wcześniej wykopał z zmarzniętej ziemi.
Tak powatały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nofink: rok temu wrzucałam tę grafikę na wykop, wrzuciła ją na swój profil moja głęboko wierząca znajoma. To oznacza, że są ludzie uważający te bzdury za prawdę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ktoś mi wyjaśni po co jakiś bóg miałby tworzyć świat taki jak w kosmosie i jeszcze do tego akurat specjalnie przygotowaną planetę jak nasza? przecież ewidentnie widać że to wszystko zostało zrobione od podstaw przez kogoś innego, to jest zbyt dokładnie przygotowane mimo iż wszechświat to jedno wielkie wysypisko randomowych rzeczy
  • Odpowiedz
akurat mamy dostęp do materiałów dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć coś przez co teraz możemy się komunikować ; D

tak całkiem przypadkiem

dajcie spokój, przecież widać że jakieś kosmity nam stworzyły warunki do rozwoju cywilizacji
  • Odpowiedz