Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 526
Faza na zwierzenia z wykopem. Mam kotke syberyjska ktora jest moim pierwszym zwierzakiem w życiu (lvl29). Mieszkam w bloku i widzę (a przynajmniej tak mi sie wydaje) że kot potrzebuje wyjsc na łono natury bo wrodzony charakter sprawia że teskni za tajga. No i biore ja co pare dni na spacer. Jedziemy w krzaki za miasto, biore ja na smycz i sobie z nia chodze. Wsadzam ja na małe drzewa skąd obserwuje wszystko dookoła. Czesto jest wystraszona ale wydaje mi sie ze jest to strach/podniecenie/ciekawość. Chciałbym ja nauczyć zeby chodzila na smyczy jak pies a nie tylko w obrebie kilku metrow kwadratowych. Kotka ma dwa lata. Czy to jest mozliwe nauczyć tak kota? Ktoś ma w tym praktyke? No i druga sprawa ze ludzie jak widza mnie z kotem na smyczy to patrza jak na #!$%@?, a jak im o tym mowie to ich mina też na to wskazuje. No i drugie pytanie, czy jestem #!$%@? i odwalam cyrk niepotrzebnie?
#koty #pytanie #zwierzaczki
Pobierz uszyk90 - Faza na zwierzenia z wykopem. Mam kotke syberyjska ktora jest moim pierwszy...
źródło: comment_xcp2d0QaW7xcRIeQe670PYEz5XhgnWNf.jpg
  • 108
@uszyk90: ja ze swoim bengalem chodzę normalnie na smyczy. kwestia żebyś swoją przyzwyczaił/ciągnął za sobą że musi za Tobą iść (czasem się zatrzyma z ciekawości jak to kot.)

żmudny proces ale da się zrobić.
@uszyk90: jestes #!$%@?, ty nie rozumiesz kota, on caly czas sie zastanawia kiedy go wypuscisz na dwor, obaj udajecie ze wam dobrze razem.
Normalny szczesliwy kot nie potrzebuje wchodzic do pomieszczen i spi nawet na kupie gnoju, przypomina sie tylko przed zima ze moze by tak jakis koc ogarnac w szopie i wiecej jedzenia dac bo musi sadła nabrac przed mrozami.
Kot w mieszkaniu to jak wrobel w klatce albo jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoastieRoast: nom, chyba nie zdarzył mi się spacer bez jakichś komentarzy. Część oczywiście pozytywna typu jaki piękny kotek, mój to by tak nie szedł, a głównie jakieś z przyczajki - ej patrz to kot? Gdzie kot? Kot na smyczy! I wielka historia :p kiedyś zdarzyło mi się, że ktoś z okna z bloku krzyczał do kogoś w mieszkaniu żeby szybko przyszedł, bo idzie kot na smyczy xd nie wiem o co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@echme: tak oczywiście, wieszanie na drzewach i wywożenie za miasto również () albo chcesz dyskutować na poziomie albo rzucaj jakimiś bierno agresywnymi tekstami, ale to nie do mnie proszę. A uważna lektura moich postów powyżej pozwoliłaby Ci wydedukować jakie mam zdanie na temat luźnego puszczanie kotów w nieprzystosowanym do tego miejscu.