Wpis z mikrobloga

czy makijaż oka jak na zdjęciu poniżej ma jakieś znaczenie? Znam od pewnego czasu koleżankę z azji, codziennie ma takie coś - te kreski, jedna przedłuża górną a druga dolną powiekę. A może ten styl ma jakąś swoją nazwę? Pytanie do #rozowepaski , znawców #azja no i ogólnie #pytaniedoeksperta #makijaz

Na tym zdjęciu kreski sam dorysowałem, ale pokazuje ogólny wygląd :) Pytanie całkiem serio, właścicielki zapytam ale dopiero w styczniu a pytanie nurtuje mnie mocno od paru dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Chlaposz_Minetosz - czy makijaż oka jak na zdjęciu poniżej ma jakieś znaczenie? Znam ...
źródło: comment_3toz7o0QAVturWLADsoOEyyExeoqyAqr.jpg
  • 17
@Chlaposz_Minetosz: a dziekuje, szczegolnie, ze to niezwykle suche bylo ;P w kazdym razie pogooglalem troche i nie znalazlem nic na ten temat. Szukalem rowniez pod katem kultury azjatyckiej, jak sugerowalo zdjecie :) wydaje mi sie, ze to jest zwykly "zabig artystyczny" ;)
zapytaj koleżankę


@jurgin: tak zamierzam, ale spotkamy się dopiero w styczniu (bo właśnie do domu do azji pojechała na urlop) a przecież nie będę służbowym mailem pytać o makijaż :)

Szukalem rowniez pod katem kultury azjatyckiej, jak sugerowalo zdjecie :) wydaje mi sie, ze to jest zwykly "zabig artystyczny" ;)


@ahiPL: też szukałem, też nic nie znalazłem i też przychylam się do zabiegu artystycznego. No ale tutaj różnej maści experci
@szzzzzz: @Wykuwrizator: @TankDriver: @Netindelv2: @mecenas-z-piaseczna: @ahiPL:

wyszło na to, że coś mi się poebao w jej terminach i laseczka jedzie do Azji w przyszłym tygodniu, a teraz była na zwykłym urlopie czy coś. No ale co jest najważniejsze: zabrałem ją dzisiaj na obiadek i zapytałem o ten makijaż. Odpowiedzi którą uzyskałem nigdy bym się nie spodziewał, otóż: laska mówi że ten kształt nie niesie w sobie