Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele. Wytłumaczy mi ktoś to obnoszenie się?

Po co się tak afiszować? Tego symbolu używano za czasów prześladowania chrześcijan. Ktoś ich teraz prześladuje?

Wiara to prywatna sprawa. Czemu nie mogą tego trzymać dla siebie w sypialni, salonie lub kościele?

Wszędzie tylko wpychają tą swoją wiarę. Jakieś symbole na autach, parady na ulicach. Połowa miasta zamknięta, bo procesja idzie. Krzyże powywieszane w każdym urzędzie, nawet sejmie.

A fe.


#chrzescijanstwo #katolicyzm #religia #kosciol #neuropa #wiara #bekazkatoli #lgbt #motoryzacja #samochody #neuropa
Radek41 - Ja pierdziele. Wytłumaczy mi ktoś to obnoszenie się? 

Po co się tak afis...

źródło: comment_6Phf81Rrwc7Esv7PsgIYyM3k3ozWMrzn.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Radek41: Ja #!$%@?, typy przyklejają sobie naklejki "pokaż cycki" a ciebie triggeruje jakiś znaczek ryby bez żadnych napisów.
Może się solidaryzują z katolikami z Afryki (a tam akurat mordują ich w #!$%@?). Co to za różnica?
  • Odpowiedz
  • 29
Czy ci sie to podoba, czy nie, jestesmy panstwem chrzescijanskim i kazdy chrzescijanin ma prawo manifestowac swoja wiare. Jak chcesz ogladac tecze to jedz do Holandii, a jak wolisz islamski polksiezyc, to do Arabii Saudyjskiej. Droga wolna.


@ShroudInMist MOJE WARTOŚCI SĄ MOJSZE, MI WOLNO MANIFESTOWAĆ, TY #!$%@? Z POLSKI

XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Radek41: To nie jest symbol ślimaka? Mnie się zawsze wydawało że to rzut z góry na ślimaka. Taki symbol: "Jeżdżę ostrożnie i powoli." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz