Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pół roku z dziewczyną. Złota kobieta - całkowicie ominęła ją #logikarozowychpaskow więc nawet jak coś odwali to potrafi się ogarnąć i przeprosić. Jest dobra, wspierająca, zabawna, nie obraża się, pracowita, sama ciągnie mnie do łóżka. No po prostu wszystko co jest problemem w stereotypowym związku, u nas nie istnieje. Istna sielanka poza jednym faktem - praktycznie nie pociąga mnie seksualnie. Jest dosyć ładna, zgrabna, dobra w łóżku, na wiele mi pozwala, ale odkąd z nią jestem libido spadło mi o połowę.
Wkręciłem sobie, że to przez moje jakieś problemy zdrowotne, mimo że wcześniej takich nie miałem. Sporo o tym myślałem i po prostu stwierdzam, że praktycznie mnie nie podnieca. Może wynika to z tego, że nie musiałem jej zdobywać, praktycznie nie daje mi powodów do zazdrości. Wziąłem jej numer od koleżanki, zadzwoniłem, umówiliśmy się i od tamtej pory jesteśmy parą.

Kocham ją, nie chcę z nią zrywać, ale coraz częściej myślę o skoku w bok. Wiem że jak to zrobię to się znienawidzę, wiem że jak z nią zerwę to zaraz będę za nią tęsknił. W pracy mam nową koleżankę, 9/10 i normalnie gotuje się we mnie jak z nią rozmawiam. A spotykam się z moją i naprawdę sporo samozaparcia potrzebuję żeby w ogóle mi stanął.

#zwiazki #seks #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 48
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: cóż, miałem to samo. Dokładnie taka sama sytuacja, opcja przelecenia laski 9/10, poczucia tego ognia, tyle że ja zrezygnowałem. Zrozumiałem że to byłby tylko seks. 15/20min przyjemności, a co dalej? Czy przytula bym się tak samo do niej? Czy czuł bym to samo ciepło? Otóż nie, dlatego zrozumiałem że seks to tylko seks i 90 procent facetów nie chce kobiete która rozpali ognisko domowe i ona mi to daała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Jamniki2: no to powiem że ma identycznie jak ty i OP.
Dziewczyna z ciała 10/10, te same zainteresowania co ja, no ideał.
Poznaliśmy się 2tyg temu i na 3. randce gdy mieliśmy się serduszkować, a mi nie chciał stanąć. No w życiu takiej sytuacji nie miałem, zawsze mogłem lecieć całą noc i tu coś takiego. No czułem się, w sumie dalej się czuje, jak pół mężczyzny. Później
  • Odpowiedz