Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pół roku z dziewczyną. Złota kobieta - całkowicie ominęła ją #logikarozowychpaskow więc nawet jak coś odwali to potrafi się ogarnąć i przeprosić. Jest dobra, wspierająca, zabawna, nie obraża się, pracowita, sama ciągnie mnie do łóżka. No po prostu wszystko co jest problemem w stereotypowym związku, u nas nie istnieje. Istna sielanka poza jednym faktem - praktycznie nie pociąga mnie seksualnie. Jest dosyć ładna, zgrabna, dobra w łóżku, na wiele mi pozwala, ale odkąd z nią jestem libido spadło mi o połowę.
Wkręciłem sobie, że to przez moje jakieś problemy zdrowotne, mimo że wcześniej takich nie miałem. Sporo o tym myślałem i po prostu stwierdzam, że praktycznie mnie nie podnieca. Może wynika to z tego, że nie musiałem jej zdobywać, praktycznie nie daje mi powodów do zazdrości. Wziąłem jej numer od koleżanki, zadzwoniłem, umówiliśmy się i od tamtej pory jesteśmy parą.

Kocham ją, nie chcę z nią zrywać, ale coraz częściej myślę o skoku w bok. Wiem że jak to zrobię to się znienawidzę, wiem że jak z nią zerwę to zaraz będę za nią tęsknił. W pracy mam nową koleżankę, 9/10 i normalnie gotuje się we mnie jak z nią rozmawiam. A spotykam się z moją i naprawdę sporo samozaparcia potrzebuję żeby w ogóle mi stanął.

#zwiazki #seks #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 48
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przerabiałem to nie raz. Nauczyłem się kończyć takie relacje szybko. Jak nie ma tego czegoś, to nie oszukuje drugiej osoby, że coś z tego będzie, tylko kończę to maksymalnie po 3 mieisącach.
Nie ma opcji żeby jak w ciągu 3 miesięcy się nie rozpaliło,żeby to się zmieniło.

Tłumaczenie, że laska jest ładna, zgrabna, mądra i cokolwiek jeszcze nie ma znaczenia, nie ma pożądania, to się nie pojawi.

kończ to, im
  • Odpowiedz
Bezproblemowe umawianie się i sielankowy związek? Nie tak się to robi!

1. Szukasz niedostępnej alternatywki.
2. Łazisz za nią, aż weźmiesz ją na litość.
3. Znosisz inby w związku, ale warto, bo raz na miesiąc daje ci z łaski.
4. Kontrolujesz ją, robisz sceny zazdrości, w końcu przyłapujesz na zdradzie.
5. Żalisz się na mirko, jakie kobiety są złe.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tu Cię wysmieja lub powiedzą że jesteś złym człowiekiem. A miałam taką samą sytuację z niebieskim paskiem( ͡° ʖ̯ ͡°). Czyli totalnie nic do niego nie czułam. Zero podniecenia pożądania. Czekam na badania naukowe pokazujące czym jest ta chemia. Czy to nie kwestia podświadomości i feronomow. Może dlatego czasami jest tak że odrzucamy idealną partie. To nie my, a nasz organizm ją odrzuca. No ale to
  • Odpowiedz