Wpis z mikrobloga

Despite the myths, sex does not have a lasting impact on vaginal tension.


@RubinWwa: Zaorałeś dokładnie jedną osobę - siebie samego, i to już pierwszym akapitem, gratulacje ()

Jedziemy dalej, pseudyntelektualisto, znów powrót do IV klasy szkoły podstawowej, tym razem angielski (jak tak dalej pójdzie, będę musiał skasować cię za korepetycje):

During aging and after childbirth, the muscles around the vagina may become less
@NoMercyIncluded: Oooooo odwracanko kota ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieknie sie plączesz, az sie milo czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Misiu pysiu, to TY pisales ze to NIEMOZLIWE zeby wagina sie poluzowala.
Dostales dowod, prosto w twarz, juz bardziej sie nie da, ze JEST TO MOZLIWE, dlatego uzyto slowa May.
Ja nigdzie nie pisalem ze seks poluzowuje miesnie - tylko czas
@rybsonk: Pytanie jest bardzo niekonkretne, bo cipka sie rozciaga od seksu, tylko nie permanentnie, a to istotny szczegol. Blaznisz sie ty ciagle debilnymi teoriami i brakiem umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Skoncz, oszczedz sobie wstydu.
@RubinWwa: Stary, już stwierdziliśmy, że jesteś trollem, odpuść. Czytania ze zrozumieniem nie będę cię uczył, i tak byłem bardzo wyrozumiały. Kilka osób mówi ci, że jesteś osłem, znajdź sobie wóz do ciągnięcia.

@rybsonk: Za tryharding powinienem podwyższyć na 5/10, czy obniżyć na 3/10? Nie chcę go zniechęcać, z drugiej strony musi jakoś się nauczyć, gdzie jest granica, po której bait przestaje być zabawny.
@NoMercyIncluded: Kilka osób w sensie dwóch przygłupów którzy twierdzą ze cipka sie nigdy permanentnie nie rozciaga, a jak dostaje dowodem w twarz to belkocze cos pod nosem o trolowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stary, juz zdazyles sie zblaznic, serio, przyjmowanie taktyki na zaklinanie rzeczywistosci ani troche nie polepsza twojej mizernej sytuacji w tym temacie. Usun posty, udaj ze cie tu nigdy nie bylo, postaraj sie zapomniec ta
którzy twierdzą ze cipka sie nigdy permanentnie nie rozciaga


@RubinWwa: Nie, tylko jeden przygłup, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem i do tematu rozciągania pochwy przez częsty seks wrzuca uszkodzenia wynikłe z ekstremalnych sytuacji (notabene odwracalne uszkodzenia), a potem próbuje wszystkim udowodnić, że to oni zaczęli.
W pierwszym poście się zbłaźniłeś, a potem szedłeś w zaparte. Posłuchaj sam siebie i przeczytaj raz jeszcze wszystko, a potem ładnie przeproś (
@NoMercyIncluded: Uplyw czasu to ekstremalna sytuacja xD teraz to juz widze ze nawet nie masz pomyslu na te swoje wysrywy, i po prostu klepiesz w klawiature na pale, jeszcze powtarzajac moje sposoby na masakre nieudacznika xD Bylo smiesznie, jest zenujaco. Przyjmuje twoje przeprosiny, a teraz zmykaj stad, ale juz, w podskokach.