Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj śmieję się z Januszy, ale podsumujmy moje życie:
- od 9lat pracuję na pełen etat.
- wstaję o 7:40 z pomocą budzika, nigdy nie jestem wyspany, bo odpowiada mi inny tryb życia.
- gówno tam zarabiam, może i lepiej niż wiekszosc polaków, ale nadal jestem Radomiem Europy.
- Z wielkim bólem i solą w oczach udało mi się kiedyś odłożyć 10k złotych w rok. Co za to mogę kupic? Zadbanego fiata uno XD
- Cały mój wolny czas to raz na rok 2tyg urlop, reszta urlopu rozchodzi sie na pojedyncze dni. Każdy czasami musi coś załatwić.

No i tak sobie żyję jak bydle które Pan wypuszcza raz w roku na 2tyg żeby się wybiegał i wracał do zagrody XD A #!$%@? mi w dupe, jeszcze 40lat takiego życia XDDD

#przegryw #pracbaza #zalesie #praca #gownowpis #praca
Pobierz ChamskoCytuje - Zazwyczaj śmieję się z Januszy, ale podsumujmy moje życie:
- od 9lat...
źródło: comment_34H6ShUCwXz5pH1DU5ZYkA6spLi6331X.jpg
  • 56
@ChamskoCytuje: Dwie sprawy.

Po pierwsze - jeśli dochodzisz do takiego wniosku, a nie masz 58 lat i minimalnej wartości na rynku pracy, to warto coś po prostu zmienić. Przekwalifikować się, poszukać innego miejsca, zacząć coś swojego. Możliwości jest mnóstwo.

A po drugie, czego byś nie wybrał... prędzej czy później znowu dojdziesz do ściany. Życie generalnie nie jest usłane różami, pod warunkiem że nie jesteś księciem albo synem miliardera. Czeka Cię w
@ChamskoCytuje: No ale powtarzam - tak to jest zorganizowane i tyle. Wyjątki są naprawdę nieliczne, tzn. ludzie którzy dzięki wyjątkowym talentom mogą sobie pozwolić na pracę wtedy, kiedy mają ochotę, a i tak zarabiają dużo. Lub tacy, którzy w ogóle nie muszą pracować. Pozostałe 99% społeczeństwa niestety musi pracować i niestety ta praca wypełnia większą część życia. Dlatego trzeba próbować uczynić wszystko, żeby mieć w życiu coś jeszcze, co jest ważniejsze