Wpis z mikrobloga

#ankieta #pytanie #rosja #polska #historia #geopolityka #wykop

49. Polacy nie bądźcie jak Azjaci.

Today was the first time that I was censored on Wykop. Congratulations to us all. The only russian who's trying to talk some sense in your hot polish heads was banned by moderators for beign russian, I guess, and having an opinion, which, as might be expected, when we take into consideration, that I am RUSSIAN, was perfectly sane and appropriate.

So the post was Mamy prawo do wszystkich Polek! Sowieckie gwałty nad Wisłą by some megaposter, I've wroted about them recently , @beduaz (#739 in rating, by the way he not even commented on his Znalezisko).

The post expectedly recieved its +700.

And 150 comments. I was the only russian in this discussion.

Doniósł na mi jakiś szczur do administracji. I moje komentarze zaczęły być usuwane.

Więc pytam, czy mogę je tutaj pokazać społeczeństwu albo to będzie wieczny ban?
mobutu2 - #ankieta #pytanie #rosja #polska #historia #geopolityka #wykop

49. Polac...

źródło: comment_Lp2fOyweM7ikL9qJ3MiOQx2lND5uTKV9.jpg

Pobierz

Co myślicie mirki:

  • Pozwólcie mu tu opowiedzieć swoją historię 50.0% (16)
  • Rosjanin powinien lepiej pomyśleć innym razem 50.0% (16)

Oddanych głosów: 32

  • 18
@mixererek: In your comment, if seriously be thinking about it, there is more sense than in all above mentioned discussion. I respect your opinion. And it is trully adult suggestion. There will be, of course, a "but" second part to my answer, but I won't ruin my case here. Thanks.
@WesolyProktolog: Валяться друг у друга в ногах и просить прощения это форма диалога между азиатами или гомосексуалистами, я ни тем, ни иным не являюсь.
@WesolyProktolog: czy to jest zakazano w dzisiejszej Europie? nie być azjatczykiem? i nie kłaniać się do pasu panu? ja u tobie nie pieniądze wycyganić chce i nie córki pomacać? więc nie machaj ogonem, troglodyta on znalazł
Jaki jest twój sprzeciw wobec mnie, żeby ja rozmowiał tu z ludzmi?
Katyń?
@WesolyProktolog: Are you aware that there is some difference in customary behavior between Europe and Asia. And now you act as a woman who can't win but will not loose either, and use any pretext real or whatever at hand.
@mobutu2 jesteś na polskim portalu więc nie widzę powodu z którego piszesz w języku angielskim.
Nie mam nic do Rosjan, wręcz przeciwnie wydaje mi się że jesteśmy sobie bliscy mentalnie. Nie zmienia to jednak faktu że w naszej przeszłości są sytuacje których nie można przemilczeć i o których należy rozmawiać. Mam namyśli chociażby Katyń. Zapewne wśród radzieckich oficerów byli również ludzie którzy zachowywali się godnie. Nie może to zakryć jednak prawdy. Jeśli
jesteś na polskim portalu więc nie widzę powodu z którego piszesz w języku angielskim


@beduaz: zostałem o to poproszony przez użytkowników

Mam namyśli chociażby Katyń

był uświadomlenym o to przez użytkowników, że to nasz główny grzech

ja napiszę o tym, gdy fale sprawiedliwiego gniewa opadną

Nikt nie oczekuje żebyś tutaj kajał się.

nikt nie wie tu, czego tak naprawdę chce od Rosji

Sowieci

Rosjanie nie mogą zrozumieć, do kogo tu ty