Wpis z mikrobloga

Witam Was wszystkich!

KIELICH vs mały Kotek!

Po licznych awanturach tu na wykopie, nieporozumien, slow, ktorych nie wypowiedzialem, a mi sie je przykleja, chce Wam zaprezentowac druga strone medalu. Pokłosiem slow Mateusza „nikt mu nie pomagał”, bylo to, ze stalem sie kozlem ofiranym, a nie mialem w zadnym wypadku złych intencji, pomagalem bezinteresowanie, piszac z nim nawet po nocach.

1. Wspolpraca?
Czy kiedykolwiek mowilem, ze współpracowałem w pelni z Mateuszem? NIE! Mozecie szukac wszedzie, ale nie znajdziecie. To ktos taka fame puscil i przykleil te slowa. Czekalem tak dlugo jak to mozliwe aby ogłosic, ze w jakims tam sensie pomagam Mateuszowi.

2. Jak to wygladalo rzeczywiscie?
Mateusz juz w styczniu zglosil sie do mnie na priv abym mu pomogl w martwym ciagu, bo brakuje mu do wygrania WSM. Byl na pewno zdeterminowany i szukal wszedzie pomocy. Trwalo to prawie rok z malymi przerwami, a zwieńczeniem tego wszystkiego bylo spotkanie, ktore bylo juz kilka razy przekladane. Myslicie, ze zawodnik takiej klasy pofatygował sie specjalnie do Katowic aby promować zawodnika innej dyscypliny sportowej, jeszcze slabszego od niego? Nie, chcial abym zobaczyl i ocenil, pomogl w tej kwesii. To nie bylo Kolabo!
3. Jakie ustalenia po spotkaniu.
Po rozmowie telefonicznej i na priv na fb (dowody sa, czesc juz widzialo), Mateusz sie deklarowal, ze chce abym mu pomogl w ciagach i w przygotowaniach na najwazniejsza impreze. Mielismy sie zdzwonic aby omowic jego plan, ale nagle po ok 2 tyg zaczelalo sie przekładanie tego wszystkiego, unikanie, az doszlo do paradoksu, ze pomimo licznych dowod, ze mielismy ze soba kontakt, publicznie mowil, ze wszystko sam robi, bez zadnej pomocy.

4. Co bylo na spotkaniu, a czego nie widzieliscie na YT
Ok rok temu Mateusz tez chcial abym mu pomogl z kolanem, ktory mogl mu uniemożliwić start w waznej imprezie. Wraz z Markiem Pospiechem (swiadek) i pomoca lekarza Mateusza udalo mu sie wystartowac i zrobic bdb wynik. Na spotkaniu mial duze problemy aby zlapac sztange tzn do niej sie schylic bez bolu. Po 15min rozgrzewce, ktora przeprowadzilem nie odczuwal zadnego dyskomfortu.

5. 420kg?
Tak szybki progres w krotkim czasie, zaraz po moim spotkaniu mogłby sugerowac, ze to w wyniku mojej pomocy. Niekoniecznie tak musi byc, bo tego nie wiem, ale jak dokladnie przeanalizujecie jego film to jest to w 100% odwzorowanie ciagu, wzorca, ktory uczyl sie na samym koncu filmu mojego na YT. Dostal tez sugestie aby wzmianial osobno prostowniki stawu biodrowego - rack pull (tez Wotek Polak to sugerował), o tym mowilem od dawna i Wodyn tez to sugerowal. Mozliwe, ze Mateusz sam do tego doszedl, ale na pewno sugestie takie dostawal duzo wczesniej ode mnie i od Wodyna. Na pewno tu każdy dobrze diagnozowal problem, nie wazne od kogo, ale zadziałało!

6. Ostrzeżenie
Dostałem informacje, ze moja pomoc moze byc w przyszlosci byc zaprzeczana, bo to juz 1 osoba przechodziła. Nie wierzylem, ale sie przekonalem na wlasnej skorze. Wiem juz dlaczego, ale o tym mowic nie moge.

Ogolnie czy mam zal? Tak, nawet osoby, ktore uczesniczyly w pomocy Mateuszowi z oburzeniem do mnie dzwonili, dlaczego tak postapil. Jednak dalej mu kibicuje i ufam, ze rozwinie sie na 100% możliwości, bo uwazam, ze potencjal ma wiekszy niz mysli, do granic jeszcze naprawde daleko. Moze uciec kazdemu na lata i zdominowac niczym Pudzian. Tego mu zycze i zapominam o tym co sie wydarzylo pomimo, ze oberwalem nieslusznie przez to.
A Was prosze, nie oceniajcie z gory, druga strona medalu wygladac moze troche inaczej. Chcialem tylko pomoc.

Serdecznie Pozdrawiam

#mikrokoksy
  • 47
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: okej, juz czaje. Choc bardziej przedstawiam druga strone medalu, która zreszta miala wpasc na YT, ale mysle, ze tu wystarczy. Tam chce sie zajmowac merytoryka
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: seba jak juz tu jestes i to czytasz to czy jest mozliwosc nagrania materialu o tym jak dobrac rozstaw stop i jaki wybrac start (z biodra/kolan) pod siady oraz dobor martwego ciagu (sumo/klasyk) pod wzgledem proporcji dlugosci nog do tułowia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1mnew: nagralbym taki material, ale rok temu gdy kanal mial forme bardziej zaawansowana. Teraz wiem, ze bylby to zbyt trudny temat dla wielu moich odbiorcow oraz znowu ktos zarzucilby mi, ze uzywam zbyt skomplikowanych slow, ktore maja tylko stwarzac pozory spec. No w tym temacie trzeba uzyc fachowej terminologii
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: ale temat jest mysle dosc ciekawy i zejsc troche ze "smieszkow" kanału kfd dla odrobiny merytoryki nie zaszkodzi a i wielu osobom by to mogło pomóc lub nakierować. Tak tylko pisze bo takiego materiału (fachowego) na polskim yt ze swieca szukac ()
  • Odpowiedz
@1mnew: na kanale KFD mamy nagrane juz z 5 materialow merytorycznych, moze nie jakies skomplikowane, ale zainteresuje spora widownie.
Na moj kanal juz bardziej powinno takie cos wpasc, tylko musialbym poglowkowac jaki click bajk uzyc aby szarak byl zainteresowany
  • Odpowiedz
@inlovewithssri: Ty się #!$%@? zastanów co piszesz dzbanie. Mateusz nie mógł o tym powiedzieć pewnie ze względu na ko trakt z Real Pharm, jakby to wyglądało marketingowo jakby gość z KFD przykładowo przyczynił się do poprawienia wyniku w boju, a specjaliści z RP nic w tym kierunku nie zrobili/nie dali rady itp. Dlatego pewnie z góry nu narzucili, że ma się odciąć od Seby i kogokolwiek kto mu pomógł, bo hajs
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Gościu rozumiem to z marketingowego punktu widzenia, ale nie rozumiem tego z moralnego punktu widzenia i nieważne jak super będzie teraz reprezentował nasz kraj i co będzie mówił w wywiadach - ja go już nie lubię.
Własnie on mógł się przyczynić do tego, że skończą ludzie pieprzyć jak to 'Seba Kot to tylko mówi pseudo mądre rzeczy i miesza pojęcia'. Wszyscy by widzieli, że Seba Kot, TEN SEBA KOT, z
  • Odpowiedz
@inlovewithssri:To hajsy rządzą światem, gość ma kontrakt i ma się stosować do tego, jak się nie podoba to papa, jak w normalnej robocie, nie wywiązujesz się z zadań to żegnamy Pana, a to czy to było moralne czy nie moralne to już inna sprawa, dla Ciebie może byc paruwa, a jego to #!$%@?. Chociaż w kwestii moralnej no to nie ma co dyskutować, #!$%@? to wygląda.
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: W sumie to trochę dziwne jak Mateusz szuka pomocy u kilku osób, a później na filmikach mówi, że nikt mu nie pomógł i podkreśla, że do wszystkiego doszedł sam (co jest prawdą, ale to że na przykład skorzystał z czyjejś rady nie ujmuje mu w żaden sposób). Chyba po prostu nie chce żeby ludzie się na nim promowali albo wchodzą tu w grę też jego sponsorzy.
  • Odpowiedz