Wpis z mikrobloga

Zebrało mi się na przemyślenia, bo stuknął właśnie rok od zakupu PS4. Aktualnie poza dodatkowym dyskiem 1TB (w sumie na 2TB mieszczą się wszystkie instalki gier na zdjęciu i jeszcze z 10 nowych tytułów się zmieści) doszedł zestaw VR, o którym później...

Miesiąc po zakupie popełniłem ten wpis, więc można zerknąć z jakim nastawieniem zaczynałem: https://www.wykop.pl/wpis/37774015/ponizej-odpowiadam-na-duzo-pytan-ale-najpierw-wpro/

To co po roku mogę powiedzieć, to że nie żałuję zakupu. Naprawdę nie zawiodłem się na exclusivach od playstation... Nawet Days Gone uznawane za przeciętne mi dostarczyło kupę radochy (wyżyłem się po Walking Dead :) na hordach), a ostatnio skończone Death Stranding przypomniało mi jak płakałem po przejściu MGS na szaraku... IMO najmniej zadowalające zakończenie z AAA miało dla mnie RDR2 a na podium poza Death Stranding postawiłbym Spidermana i GOW. Grałem w Tomb Raidery i Assasyny na PC ale graficznie i fabularnie lepsze są przygody Drake'a czy Zero Horizon Dawn co jeszcze bardziej upewniło mnie, że było warto...

No i VR... Farpoint oraz Blood and Truth wywaliło mnie z kapci, potem też RE7 i Robinson :TJ Mimo wieku potrafię pograć z godzinę bez zdejmowania hełmu i na całe szczęście rzadko mam zawroty głowy. Jednak ciężko mi to jednoznacznie polecić, ale może się coś ruszy w branży po Half-Life Alyx... zobaczymy.

Na PS5 patrzę ze wsteczną kompatybilnością ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc już nie będę długo zwlekał z zakupem, no powiedzmy do wypuszczenia trzech Exuv AAA i wykupienia pierwszej partii z usterkami wieku dziecięcego...

#ps4 #gry #rokz #zdjeciatarzana
Pobierz WLADCA_MALP - Zebrało mi się na przemyślenia, bo stuknął właśnie rok od zakupu PS4. A...
źródło: comment_4DQXe2HG66Oio10XufaPQYDB9rXH2cPj.jpg
  • 8
@szulmack: nigdy tak nie zrobiłem :) układam albo VR/playlink/reszta albo to co gram na przodzie a w co dawno nie pykam na tyle... ale zawsze po krótkim czasie jest misz-masz, więc przestałem układać... ważne, że stoją w równym rządku :)
Zapomniałem dopisać czego mi jeszcze brakuje z gierek - jak macie propozycje, których nie ma na półce i poniżej i nie wyszły na PC to piszcie, może coś pominąłem i warto dopisać do listy zakupów:
SPYRO
CTR
Soul Calibur 6 albo Tekken7
Unravel 2
Nier automata
Crash Insaine Trylogy
Rescuebot
Killzone
The order 1886
MGS5
i po premierze TLOU2