Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #heheszki #czujedobrzeczlowiek

Wszyscy z pracy wiedzą, że robię elektronikę w domu po godzinach:
- jakiś uszkodzony laptop
- drukarka
- pilot do bramy
- wymiana ekranu w telefonie / tablecie

Dziewczyna mi z roboty przyniosła swój nowy telefon "że się nie włącza"

Wziąłem go do domu na weekend, okazało się że jakimś cudem ustawiła w telefonie "tryb transportowy". No i żeby go włączyć wtedy trzeba dłużej trzymać przycisk POWER - np z 30 sekund.

No i mireczki ile byście zabrali za usługę przy okazji wciskając ciemnotę pani że telefon się poważnie spi3rdolił a wy musieliście siedzieć 2 dni nad nim.

"No soft padł, musiałem rozebrać telefon i wgrać nowy - 200 zł xD" - na studiach pracowałem w serwisie komputerowym - to było takie smutne jak przełożeni ruchali tych dziadków na hajs.

Bo ja grzecznie wytłumaczyłem, że teraz telefony mają programowaną taką funkcję, żeby się przypadkiem nie uruchamiały podczas transportu.
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: No ja się z tobą po części zgadzam ale:


- nie wziął bym np. 100 - gdzie to dla przeciętnego polaka 2 - 3 dni pracy.


Stówa za 3 dni pracy? XD chyba na 1/4 etatu
  • Odpowiedz
@samuraj24: IMO, jak nie chcesz od niej nic, to sama powinna dać jakieś piwo, albo czekoladę. Jak nie da, to przynajmniej wiesz ile warta jest ta koleżanka.

@Padaj Gdyby nie podniesiona minimalna stawka godzinowa ostatnio, to nie widzę tu nic do śmiechu, bo 10 pln/h to było dobrze dla niektórych. Nie mierz wszystkich swoich miarą.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: op powinien krzyknac spora sume (jesli jest #!$%@? jak ty i reszta ktora nawet 10 zl by chciala, jak jamuzne ale mozna nachapac sie przeciez) albo nic, powiedziec co bylo i zyskac punkty za rzetelnosc oraz uczciwosc. Wtedy dziewczyna majac klase dalaby sama cos drobnego typu czekolada czy flaszka, a jak nie to ok, nic straconego. Jak ktos wyzej wspomnial, tak sie buduje dobra marke i biznes. Takze, #!$%@?
  • Odpowiedz
@azertyazerty: Lepiej być #!$%@? niż głupkiem takim jak ty który namawia typa do prac za darmo.
Mam nadzieję że w pracy też honorowo zostajesz po godzinach żeby firma się rozwijała? Bo taka twoja rola niewolniku któremu ktoś zasrał łeb honorami i innym gównem jakie się wciska tłukom żeby ich wykorzystać. Właśnie tacy stworzyli polacka za granicą czyli debila od najgorszych prac za pół darmo który nikomu nie odmawia, tacy sami.
  • Odpowiedz
@samuraj24: A Ty zanim posłuchasz takich tłuków to sobie zobacz dlaczego polaków się uważa za idiotów i zleca im najgorsze i najmniej płatne prace - ci sami jak ten głupek wyżej potem będą się szczycić że ich przodkowie honorowo dali się zabić na wojnie i rozdali wrogom majątek. Dla nich honorem jest uniżoność wobec swojego pana bo tak się chamów wychowuje.
suqmadiq2ama - @samuraj24: A Ty zanim posłuchasz takich tłuków to sobie zobacz dlacze...
  • Odpowiedz
No i mireczki ile byście zabrali za usługę

diagnostyka „gratis” (twoja inwestycja w marketing szemrany), skoro sam proces diagnostyczny naprawił usterkę - tym lepiej dla wszystkich

przy okazji wciskając ciemnotę pani że telefon się poważnie spi3rdolił a wy musieliście siedzieć 2 dni nad nim.

profesjonaliści nie kłamią
@samuraj24: ale roboczogodzinę to wyceniaj jak dla białego człowieka, ok? ( _)-
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: stary cos ci sie powalilo w bani, jakies niewolnictwo, wrzuciles cala Polske do jesnego wora heeh wyraznie masz mocne kompleksy. W pracy nie zostaje nawet minuty dluzej, ale tu jest inna sprawa, trzeba umiec sie adaptowac do sytuacji. Jezeli przyszedl by dziad chamski z morda abym mu robil, a nic by nie bylo, to bym go skasowal. Ale dziewczyna ktora nie wiedziala ze nie nie trzeba naprawiac to co
  • Odpowiedz
@samuraj24: Szczerze nie rozumiem czemu się tak sraj że robisz jakieś pierdoły "za darmo".
jeśli nie masz nic do roboty za bardzo, a i tak musisz siedzieć na dupie, to nie ma w tym absolutnie nic złego.

a przez taką chciwość typu 70cbl za zmianę języka/ wyłączenie tam jakiegoś trybu etc.. wszelkie serwisy powodują że wszyscy z czasem będą a mieć to w dupie i zwyczajnie to #!$%@?ą, jeśli ich
  • Odpowiedz