Wpis z mikrobloga

Mirki, mam zwykły tv, nie żaden Smart. chciałbym móc szybko i bez wysiłku włączać na nim Netflixa.. niby mogę laptopa podłączać ale sporo zachodu przy przełączaniu, podpinaniu. Chciałbym tak w każdej chwili przełączać z Netii na netfliksa. Jedynym rozwiązaniem to tv box android? Czy jest tańsza metoda? Może jakiś bajer na wifi i podpinanie się ze smartfona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #netflix #smartfon #smarthome (?) #aliexpress też was miśki podepne #android
  • 10
@nieistniejetam: Większość tych chińskiech boxów nie ma certyfikacji netflixa, daltego materiały będą odtwarzane tylko w jakości sd. Tylko mibox albo nvidia shield działają "out of box" i mają oficjalne wsparcie. Miałem parę tych urządzeń i u mnie jednak najlepiej sprawdza się mibox, bo nie trzeba ciągle kombinować, bo coś nie działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieistniejetam: fire tv stick 4k z mediamarkt.De przez pośrednika eshopwedrop z pierwszą przesyłką gratis. +/- 130 PLN wg. revolut. Cena w mm 29.99 € + 2pln za "uwiarygodnienie" się po założeniu konta w eshopwedrop.