Wpis z mikrobloga

@HarrsonDW:

1) Zazwyczaj zmieniony czas przemiany
2) Ukrycie używania dopingu
3) Manipulacja, polegająca na tym, ze pokazuje się osobę co ma X lat stażu się odpalała i schudła, a przedstawia się to jakoby jak 3 msc od startu w ogóle siłowni

Realne naturalne przemiany m.in wrzucam ja i trwają pół roku do 2-3 lat
  • Odpowiedz
@ssehflodur: ale co ma wspólnego schudnięcie 30 kg z przemianami, które są wrzucane?
Przemian które są wrzucane to nie schudniecie 30 kg, a zrobienie w 3 msc z grubasa dopakowanego skurczybyka
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara Ja naprawde nie wiem wiec dlaczego oni to tak reklamuja i duza wiekszosc ludzi to akurat chwali i przyznaje racje ze da sie w takim krotkim czasie to osiagnac
  • Odpowiedz
@HarrsonDW:

Tak wygląda ta branża.
A sami tacy ludzie sprzedają gotowce kopiuj-wklej dla każdego to samego i sami mają wiedzę na poziomi ameby o diecie i treningu. A forma najczęściej zrobiona na dopingu i reklamowana jako naturalna ¯\_(ツ)_/¯ (nie mówię teraz o żadnym konkretnym osobniku)
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: nie wrzucam fotek do neta, ale na swoim przykładzie, pierwszą redukcję zrobiłem po ok roku ćwiczeń, zacząłem jako 74kg skinny fat, skończyłem na 83 i za #!$%@? waga nie chciała iść mimo żarcia już po 8 worków ryżu dziennie. Dojadania śmieciami itp. Naeet brzuch już się nie pasl
Redukcję robiłem na ifie, siła wzrosła ale nie mam zapisane jakie wyniki to były, trwała ok 3-4 miesiące, jedząc sporo gówna, frytki,
  • Odpowiedz
@Kasahara: @HarrsonDW: @PtactwaWiele: Akurat kiedyś kupiłem ebook'a od Tomka żeby poczytać, dooedukować się na początku przygód na siłowni. Kiedy kupujesz ebook'a zostajesz dodany do grupy na facebooku, a gdzie możesz zadać pytania, propozycje posiłków itp itd. Tomek nie podaję gotowych planów żywieniowych, ale podaję treningi jakie możesz wykonywać, możesz sobie dobrać ćwiczenia pod siebie itp itd. Podane są podstawy; jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, aktywność, jak progresować itp itd. Proste
  • Odpowiedz