Wpis z mikrobloga

Wypok 2k19.

-> Filip Chajzer #!$%@? jakaś #!$%@? w TVN symulując ataki paniki niepełnosprawnego dziecka.

Reakcja wykopków: "SKANDAL, jak tak można! Debil skończony bez empatii!!11!1!!"

-> Jakiś wykopek robi lub postuje prześmiewcze memy z niepełnosprawnym dzieckiem Gretą Thunberg.

Reakcja wykopków: "Lubie to, Greta paszteta Greta to idiotka, greta wali kreta, oddać ją w ręce tłumu imigrantów z Afryki!"

Typowy wypok jest typowy xD

#neuropa #4konserwy #konfederacja #korwin #braun #narodowcy #gretathunberg #bekazpodludzi #bekazprawakow #patologiazewsi
  • 25
@Drakii:

No chyba od osoby publicznej pracującej w największej stacji w Polsce oczekujemy więcej niż od przeciętnego wykopka.


Od mojej kozy, którą dziś wydłubałem ze swojego nosa oczekuję więcej, niż od przeciętnego wykopka co nie oznacza, że nie mam prawa wykopków krytykować za ich zachowanie, niezależnie od tego, co zrobił pan Szydło.
@In_thrust_we_trust: Portal internetowy to miejsce publiczne, zwłaszcza że nawet niezalogowany ktosiek może tu wejść i czytać te wasze wysrywy zarówno na głównej jak i na tagach xD
Sama ilość użytkowników w tym przybytku jest wystarczająca żeby postawić wypok obok mediów telewizyjnych, które i tak oglądają już tylko emeryci, janusze którzy i tak hihiszkują z niepełnosprawnych bo za ich czasów niepełnosprawni padali ofiarami szykan ze strony rówieśników
@NaczelnyWoody: wykop to nie miejsce publiczne, to miejsce publicznie dostępne a tworzenie memów to nie łażenie po rynku z plakatem wciskając go w twarz każdemu przechodniowi a bardziej stanie w tłumie ludzi w którym każdy ma swój plakat tuż przy drodze licząc, że ktoś się przy akurat przy tobie na chwilę zatrzyma i ciebie za plakat ten pochwali