Wpis z mikrobloga

Na razie z tego co widze to wielki szacun dla @x-kom, zalando i answear bo obniżki na blackfriday są prawdziwe, a nie udawane. Minus dla media markt - oberwuje jeden z monitorów, który chce kupić. Podnieśli jego cene o 100zł w porównaniu do wczorajszej ceny, przekreslili ją i nadal sprzedają go w tej samej cenie co zawsze niby w promocji na blackfriday.

#xkom #zalando #answear #blackfriday #mediamarkt
  • 33
Miałem nic nie kupować ale skusiłem się na Mi9 T za 1200 w erłortv. Ponoć dzisiaj bedzie do odbioru, bo udało mi się dziada zarezerwować jak był dostępny przez 20 minut.

@Kiv4s Złoto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Thiago83: Zalando od kilku dni ma takie same promocje - czasem gorsze a czasem lepsze. Tak minimalne różnice, że nie ma znaczenia czy kupisz teraz czy za tydzień przy kolejnych promocjach.
@szakalq: o #!$%@? XD

120 zł vs 160 zł

Już pomijam fakty podatku i wszystkiego to po prostu w #!$%@? osób kupuje u nas. Akurat Zalando miało kozackie promocje na początku tygodnia. Mi się udało kupić w sumie:
- parkę cała czarna, bluzę z Levi's, 2 czarne bluzy, jeansy, czapka i plecak męski za około 440 zł, więc cena naprawdę fajna.

Tak samo Nike, miał -30% na przecenione rzeczy i Air
@Thiago83: ta x-kom i ich szybkie strzały :P Jeden produkt do kupienia i to nie ma pewności czy nawet jeden czy automat od razu zmienia na wykupione. Ale przynajmniej nie ma akcji w stylu podnoszę ceny przed promocją żeby obniżyć na promocji o dokładnie taką samą wartość.