Wpis z mikrobloga

To co się #!$%@? dziś w pracy to ja nie. Akurat miałem robotę u siebie na magazynie przy pakowalni. Ot takie pomieszczenie które wygląda jak szklarnia i kobiety 40+, 50+ pakują detale, no wiadomo o co chodzi. Żyje z nimi całkiem dobrze, czasami posmieszkujemy itd. No i tak się dziś złożyło, że zeszło na tematy związków i jakieś tam spanie w łóżku ze swoimi facetami i ile mają kołder, jedna mówi dwie, druga trzy, ot babskie #!$%@?. Nagle jedna z pań napomknela o mnie, żartem - ile ja mam kołder, to odpowiedziałem, że jedna dla prawej ręki, druga dla lewej ;) no i się zaczął temat mojej samotności. Dlaczego jestem sam i tym podobne. Grzecznie odpowiedziałem im, że teraz ciężko kogoś poznać, zwłaszcza z moją mordą oraz to, że jestem w stanie związać się z kobietą nawet 4/10 wiedząc to jak wyglądam, ale NIE MOZE BYC GRUBA. No po prostu najważniejsze kryterium jest to, aby nie była ułana, bo mnie takie kobiety nie interesują. No i #!$%@? zgadnijcie co? Zaczęło się

- No anon wiesz ty co?
- no ale co?
- nie spodziewałam się tego po tobie
-ale czego? Tego że grube laski nie są w moim typie? Tak samo jak moja morda może nie być w kogoś typie, tak samo mi nie podobają się ulane
- no ale jakby okazała się super z charakteru? Też nie?
- no nie, nie mam zamiaru być z kimś kto nie pociąga mnie fizycznie.
- no skandal, nie wiedziałam, że masz takie zdanie o kobietach
-

No i zaczęło się #!$%@? o tym, że liczy się wnętrze, że ich mężowie wcale nie są tacy ładni, że mają wady. Jedna daje mi jako przykład jej przyjaciółkę która znalazła sobie jakiegoś beciaka i to już dla niej dowód, że kobiety nie patrzą na wygląd xD

Masakra jak osoby starsze nie są świadome jak wygląda w tym momencie rzeczywistość.
Przypomniałem im, że dla kobiet 80% facetów jest poniżej przeciętnej, to stwierdziły, że to właśnie jest na odwrót, że my faceci patrzymy tylko na wygląd.

Serio chciałbym być tak nieświadomym jak one.

#rozowepaski #zwiazki #badoo #tinder
#logikarozowychpaskow #p0lka
  • 12
@Aldehyd_Glutarowy: ale wiesz że człowiek od 40+ to już na wygląd raczej nie zwraca uwagi bo jednak są inne priorytety, inaczej tacy ludzie patrzą na świat jak by nie było. Oni nie zrozumieją ludzi młodych w takim stopniu, tylko raczej patrzą ze swojej perspektywy ale to samo tyczy się nas. Co innego że to twój wybór i ich nie powinno to obchodzić.
@Aldehyd_Glutarowy: Tak działa klasyczny wolny rynek. W tym wypadku kobiety zachęcają do kupna ulańca. Trzeba było odwrócić kota ogonem i zapytać czy przespały by się z niskim ulańcem z zajebistym charakterem. A jak już by z tym ściemniały i zmieniały temat, to możesz szybko je zaorać mówiąc -kobieta może się związać z brzydkim, bo może zamknąć oczy w trakcie myśleć o kimś innym albo udawać orgazm, a facet nie postawi nawet