Wpis z mikrobloga

Zasłużona nagroda w tym roku to żart. Nie nastawiajcie się na nic niesamowitego.

Mam konto od bety - dostałem, teoretycznie, najbogatszy pakiet. W tym:

1. Odznaka betatestera, którą już mam bo dostałem ją w zeszłym roku.
2. Medal betatestera, który juz mam bo dostałem go w zeszłym roku.
3. Naklejki betatestera, które są paskudne.

Do tego, wiadomix - Hellcat. Nie jest klasyfikowany jako czołg premium, czytaj - będzie się kurzył w garażu.

Z przydatniejszych rzeczy - 10 x bonus do srebra (50%, godzina) i 10 x żeton na bonus do expa (x5).

Do tego 20 skrzyń "zasłużonej nagrody". Wypadła z nich MASA szajsu w rodzaju dyrektyw (90 sztuk, łącznie), fragmentów schematów (około 20), parę podręczników szkolenia załogi. Z przydatnych rzeczy - milion srebra, 4 dni premki. Wsio. Ani jednego punktu wolnego expa, ani jednej sztuki złota, bardzo mało srebra... ajm nut imprezd.

W porównaniu do "zasłużonej nagrody" z poprzedniego roku - siki, kupa, żal i zgrzytanie zębów. Wtedy dostałem 5 milionów sreberek, teraz tylko milion - za to zostałem wręcz ZASYPANY bezużytecznym gównem w rodzaju dyrektyw (których w magazynie mam i tak od #!$%@?, po prostu ich nie używam) czy fragmentami schematów do czołgów, których nie chce mi się grindować - masa niskotierowego gunwa, parę art, francuskie tedeki, tego typu staff.

Strasznie to hajpowali, w moim przypadku skończyło się rozczarowaniem - a, ponownie, dostałem teoretycznie najbogatszy pakiet, za uczestnictwo w becie.

#wot
źródło: comment_ROnklphurnqy2XB6vtXtSd3pFd8kBKBW.jpg
  • 24
@mnik1: ten helcat to premka, mam starszego inżyniera i schematy zamieniło mi na uniwersalne, przyda się do nowych linii. Kasy dali całkiem sporo. Nie kumam czemu masz, a nie używasz dyrektyw, masochizm. Fajnie ponarzekać co?
@Dusha: Jest "premium" w kontekście załogi, nie zarobków. Zarabia tyle samo co zwykłe siódemki - a ma 167 mm penetracji i jest, ponownie, siódemką, więc regularnie będzie trafiał do bitew z dziewiątkami.

Czołg najwyżej przeciętny, nic specjalnego. T-50-2 jest znacznie ciekawszy i bardziej przydatny - a też gram nim od święta.

Kasy dali całkiem sporo.


Pięć razy mniej niż w zeszłym roku, a i tak miałem farta w tym względzie, przecież
weź poczytaj o dyrektywach, bo chyba nie do końca je ogarniasz

@Dusha: A możesz objaśnić co kolega tutaj źle o nich napisał? Sam jestem ciekaw, bo to co napisał pokrywa się również z moją wiedzą.
@PanDarcy: np takie maskowanie dla załogi daje skilla na 100% PLUS dodatkowe 10% do ukrycia pojazdu, tak jest praktycznie z każdą dyrektywą. Pisanie, że masz wytrenowaną załoge i w związku z tym dyrektywy dla niej są bezuzyteczne jest bez sensu.
Na tym helcacie mogę zastosować cztery dyrektywy sprzętowe a nie mam sprzętu za obligacje.

Kolega napisał stek bzdur.
@Dusha: No tak, ale to jest dość mało i faktycznie, jak się nie gra klanówek czy innych ważniejszych bitew, to szkoda zachodu na mikrozarządzanie tym. Ja używałem ich na linii frontu, ale teraz znowu się kurzą. ¯\_(ツ)_/¯
Jak ktoś nie ma premium to radzę nie otwierać teraz. Mi z pierwszej wypadł dzień, a nie mam zamiaru grać. Chociaż do tego mam szczęście bo w sumie dostałem 7 dni premium
@Dusha: Nie powiedziałbym, że jest to "must have" dla bitw losowych. Chyba że ktoś ma setki tych dyrektyw i włączy sobie automatyczne ich uzupełnianie (ja już tak mam z powiększonymi zestawami naprawczymi i dużymi apteczkami).
@Dusha: No jak nie będzie używać to i na rok starczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja dzięki temu uzbierałem już 20-30 różnych dyrektyw, które czekają na linie frontu albo inne wydarzenia. Tylko ja też mało gram (w WoT) i dużo rzeczy mnie omija ogólnie.
@mnik1: Właśnie wróciłem do domu i odpaliłem grę i też dostałem te nagrody. Jak dla mnie spoko nawet, bo pomimo wielu lat posiadania konta, to mam bardzo słabe postępy w grze (tylko pięć czołgów X tieru), więc nie wybrzydzam ;-)