Wpis z mikrobloga

Eh Miraski, właśnie jadę po wypowiedzenie.. Prawdopodobnie leci prawie cały wydział. Zadzwonili wczoraj do każdego, że mamy przyjechać do siedziby, koniecznie dziś lub jutro, powodu przyjazdu osoba dzwoniaca niby nie znała. Dyrektora udaje, że nie wie o co chodzi xd Trochę mnie bawi sposób załatwiania takich spraw, bo nie trudno się domyślić, że część osób od wczoraj zdycha w łóżku na grypę.
Najgorsze, że od 1.12 mieli zatrudnić kolegę, napisałam mu wczoraj, żeby dzwonił do kadr zapytać się kiedy dostanie umowę i poinformowali go, że jednak nic z nim nie podpiszą.. O tym dyrektorka pewnie też nic nie wiedziała xd Mój kierownik pracuje z nią od 20 lat, mogła mu chociaż prywatnie coś zasugerować, żeby koleś nie został na lodzie przed świętami..
Pewnie odbierzecie to za infantylne podejście, ale po relacjach, które kreowała, oczekiwałam chociaż sugestii, że mamy się rozglądać, wiecie bardziej ludzkiego podejscia, a nie jedynie zapatrzenia na własny portfel. Na prawdę nikt z nas nie ciągnąłby l4, każdy rozumie, że takie rzeczy się zdarzają tylko potrzebuje czasu na ogarnięcie czegoś nowego. Okres zimowy to nie najlepszy czas na szukanie pracy w branży ściśle związanej z budową (telekomunikacja, światłowody).
Ja o prace się nie martwię, bo bardzo szybko znalazłam alternatywę, ale nie wszyscy mają takie szczęście. Także mimo wszystko nocka nie przespana, siedzę od 6 w pociągu do Wawy, nie mogę się skupić na czytaniu książki, czuję się jakbym jechała na ważny egzamin, który z pewnością obleje no i smutno mi, bo zespół był najlepszy w jakim kiedykolwiek pracowałam..
Chociaż lepiej, że wali się w robocie, a nie w życiu prywatnym!
Państwówka here
#pracbaza #zalesie
  • 112
no nic, wypowiedzenie. Bez odprawy, bo uwowę miałam na czas określony, więc nie obowiązuje.. dyrektorka nawet się nie pofatygowała, mimo że była na miejscu. Zadzwoniłam tylko powiedzieć, że przykro mi, że nie przyszła to kłamała, że nie miała o niczym pojęcia, nie wiedziała, że będę w Warszawie, że cokolwiek mam podpisywać, o koledze też nic nie wiedziała, nic a nic i może przyjdę do niej pogadać.. matka która nie wie, że urodziła
@BrouliVego: @StrongFate-Man: @zawisza: @Wybredny_Marian: @Wybredny_Marian: @senseiharanaoko: zwolnienie na pewno nie podlega pod grupowe, bo firma zatrudnia dużo ponad 300 osób, a poleciało ok 13.. nie podpisałam wypowiedzenia za porozumieniem tylko dostalam oświadczenie o wypowiedzeniu UoP z zachowaniem okresu wypowiedzenia, jest tam tylko jedno zdanie o tym, że umowa została wypowiedziana na podstawie art. 30 par. 1 pkt 2 kodeksu pracy. Na pytanie o odprawę koleś powiedział,