Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@fsfdjf: Niektórzy tak właśnie wychowują dzieci: w domu kompa nie może nawet dotknąć (panie, te kąkutery i smartfony to źle wpływają na rozwuj) A potem jak zobaczą u kogoś kompa albo konsolę to się rzucają jakby pierwszy raz widzieli. Wiadomo dziecko nie powinno cały czas przesiadywać przed gierkami, ale powinno się też trochę oswajać z obsługą technologii, bo też tego w dzisiejszych czasach to będzie mieć ciężko.
@fsfdjf:

ojciec sie wyrwal z biedy, ale jego brat juz nie:


skory z psow wszedzie, pozszywane jako koce
papier toaletowy to zawsze stare gazety
ukradli kiedys motorynke i do dzis jezdza tylko na niej
ich ojciec pracuje w piekarni, pelno chleba i tylko chleba
zamrażają chleb
czasami na swieta wymienia chleb na ziemniaki i robia "frytki" czyli obieraja 20 kg ziemniakow i smaza tyle frytek zeby bylo na miesiac
myja sie
potem ciotka urodziła dwójkę guwniaków i jeden z nich ciągle do mnie przyłaził bo chciał w gta san andreas pograć eh


@fsfdjf: przynajmniej ogrywał porządne produkcje a nie jakiś fortnite
Do mnie czasami wpada siora z 2, w tym jeden jest moim chrzesniakiem, to tylko przyjadą i wuja mogę pograć na konsoli?! . Pół dnia by grał :P, a i tak za malo


@Peter740: a to trzeba byc guwniakiem zeby grac? ja gram tyle co oni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptonim_Janusz: nie trzeba, tylko wiesz jako mały dzieciak miałem inne zabawy niż tylko grać grać, dzieciaki teraz nie mają takiej wyobraźni. Ja się nie nudzilem, grało się w gry planszowe, chowanego itd, a nie tylko gry