Wpis z mikrobloga

@rrdzony: latam Antyle duzo zeby wiedzieć ze dolny obrazek to Lufthansa CityLine, dowożenie ludzi do ich hubów we Frankfurcie, Monachium, a nie 12h lot
  • Odpowiedz
@rrdzony: Osobiście polecam Singapore Airlines, jeżeli chodzi o jedzenie podczas lotu. 2 dania, chipsy, cola, piwo. I to w ekonomicznej.
@NieRozumiemIronii: burgery dają w chińskich liniach lotniczych. Nie pamiętam jakie linie, ale na trasie Szanghaj-Kanton
  • Odpowiedz
  • 1
@rrdzony Qatar airways leciałem dwa razy 8 godzin i dwa razy 10 godzin. W obu przypadkach full opcja żarełko pycha, alkohol też dawali ale wypiłem jednego browarka do filmu i poszedłem spać. Samolot bajer z ekranika przed sobą miałem opcje masy filmów a do tego podgląd na żywo z kamerki pod samolotem, na przodzie i -najfajnjejsza- z ogona samolotu. Ekstra się oglądało przy ładowaniu.
  • Odpowiedz
@fizzly: ja pierwszy raz leciałam 14h i uwierz- nie oczekiwałam homara. Ale to, co podali w LOT bylo niejadane, a posiłki były dwa (,) w drugą stronę podobnie.
  • Odpowiedz
@majkkali: Leciałem 8 godzin Thomas Cookiem zanim upadł i miejsca na nogi (eko) jakoś specjalnie dużo nie było, wybór filmów bez premium (8€) sprowadza się do 2 pozycji, śniadanie i obiad (mimo wege bo w cenie) nawet spoko. Alkoholu nie piłem bo nie lubię latać co 20 minut do WC ale za to nieograniczona kawa i herbata.
  • Odpowiedz