Wpis z mikrobloga

Nareszcie ukończony kolejny mebel. Był to chyba najbardziej czasochłonny projekt w mojej krótkiej karierze stolarskiej. Jednak koniec końców jestem zadowolony z efektów mojej pracy. Materiał dąb - olejowany, okucia mosiężne, wykonanie własne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta zdjęć w komentarzach. Jakość zdjęć nie powala. Jak będą chętni to postaram się ogarnąć lepszej jakości zdjęcia.
#stolarstwo #chwalesie #meble #drewno #biurko #diy #midcentury
Pobierz adamwbr - Nareszcie ukończony kolejny mebel. Był to chyba najbardziej czasochłonny pr...
źródło: comment_DTlIwMUkgIsVOe8nVKhMO1dPpanOr9dg.jpg
  • 221
Ma też to duże znaczenie praktyczne - automatyczne odkurzacze bez problemu pod nimi odkurzą. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Krupier: A pod którymi prostymi nogami nie odkurzy? Rozumiem fotel fiński, ale pod jakim stołem z nogami wychodzącymi z rogów miałby nie przejechać?
@adamwbr: Szanuje prace. Ja właśnie zamówiłem drewno(modrzew syb.) na ławę do przedpokoju. Koszt drewna 300 zł, materiały wyjdą jeszcze z 200. Zobaczymy czy to wyjdzie tak równo jak twój mebel.
@adamwbr: proponuję wejść w spółkę z jakimś projektantem. Bo poza wykonaniem bardzo solidnym niestety designem nie powala. Możesz też sam się nim zainteresować i zacząć robić rzeczy które trafia w gusta bardziej wymagających odbiorców, ale nic nie zastąpi osoby która ma proporcje i kompozycje w małym palcu a ponadto interesuje się aktualnymi trendami. Nie odczytuj tego jako krytykę ale dobra rade bo życzę Ci dobrze
@jaywalker: mam mały warsztat. Pozostałości drewniane (wióry, trociny, ścinki itp) wywożę do teścia na wioskę. Resztę nie drewnianych śmieci wyrzucam do zamówionego kontenera.