Wpis z mikrobloga

Nareszcie ukończony kolejny mebel. Był to chyba najbardziej czasochłonny projekt w mojej krótkiej karierze stolarskiej. Jednak koniec końców jestem zadowolony z efektów mojej pracy. Materiał dąb - olejowany, okucia mosiężne, wykonanie własne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta zdjęć w komentarzach. Jakość zdjęć nie powala. Jak będą chętni to postaram się ogarnąć lepszej jakości zdjęcia.
#stolarstwo #chwalesie #meble #drewno #biurko #diy #midcentury
adamwbr - Nareszcie ukończony kolejny mebel. Był to chyba najbardziej czasochłonny pr...

źródło: comment_DTlIwMUkgIsVOe8nVKhMO1dPpanOr9dg.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@shakerrti1: masz jakiś warsztat czy pracujesz w domu? Jeżeli nie posiadasz warsztatu to jak radzisz sobie z pozostałościami po pracy?

@adamwbr #!$%@?
dziękujemy ekspertowi za opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamwbr: Polska, kraj w który jak masz stare meble jesteś pośmiewiskiem, leniem bo nie chce Ci sie przerobić itd. Ale jak zrobisz nowy mebel który wyglada jak stary to wszyscy sie zachwycają i nazywają artystą xd
ps. Nie neguje nie propsuje
  • Odpowiedz
@Elnath: co Ty gadasz? Zależy jakie stare. Jeśli takie klasyczne i wszystko jest zaaranżowane ładnie oraz zadbane/odnowione to nikt nie jest pośmiewiskiem. Jak amsz 15 letnią meblościankę z bodzio meble to ejdnak trochę inna kategoria niż takie biurko, czy te fotele prlowskie albo toaletki
  • Odpowiedz
Pięknie Ci to wyszło Mirku. Powiem nawet że za ładnie bo wygląda jak z fabryki ;p Ten materiał w szufladach też robi robotę. Całość wyszła pewnie bardzo drogo ale pewnie jeszcze Twoje wnuki będą z niego korzystać :)
  • Odpowiedz
@adamwbr: powiedz proszę jak to jest tym odkształcaniem drewna? Jest szansa, że takie biurko za 20 lat będzie proste? Może lepsze jakieś płyty wiórowe i naturalny fornir? Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
@adamwbr: Wygląda fantastycznie! Szczere gratulacje! To musi być wielka satysfakcja i duma stworzyć coś takiego.

Jak ja ci zazdroszczę. Od lat interesuję się trochę stolarstwem i przeróbkami mebli, ale nie mam ani garażu, ani piwnicy ani miejsca w domu. Latem jakieś mini projekty robię na balkonie, a cały rok oglądam filmy na youtube i robię dla frajdy czasami modele 3d, bo tylko to mi zostaje (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamwbr: powiem tak: nogi jak od zwyklego stolu, góra jak od biurka. Jedno z drugim nie bardzo pasuje. Ani ładne, ani wymyślne. Postaraj sie bardziej albo wiecej nie rob
  • Odpowiedz