Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Lodzu: najlepszy sposób - jak się położysz nie możesz zmienić pozycji przez co najmniej 10 minut. Druga kwestia to nawał myśli - wtedy najlepiej przekierować umysł na coś naturalnego, ja staram się wtedy wyobrazić pomiętą kulkę z papieru. Tej metody trzeba się nauczyć, ale z czasem jest dużo łatwiej. Jest jeszcze opcja rozluźnienia kolejnych partii ciała - nawet w najcięższych przypadkach jeszcze ani razu nie udało mi się dotrwać do końca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Quimeen: taki jest plan, na razie jest strasznie chusteczkowo, bo mam ponad 24 godziny deficytu, a trzeba #!$%@?ć. Jebla idzie dostać
  • Odpowiedz
@Lodzu: Też byłem taki przymulony i nie mogłem spać ale poznałem 1 (w sumie więcej) prosty trick
1. Nie kładź się do łóżka w innym celu niż spanie. Siedzenie w telefonie, telewizja albo nawet czytanie w łóżku zabronione. Po pewnym czasie jak tylko się położysz to z automatu się zachce spać.
2. Zasypiaj i wstawaj o tej samej porze. Wiadomo jak do roboty różne zmiany to #!$%@?, ale jak będziesz się
  • Odpowiedz
@Lodzu: Jak zasnąć w dwie minuty? Technika US Navy

1. Znajdź odpowiednie miejsce
W porównaniu z żołnierzami, nasze warunki są właściwie doskonale komfortowe. Żołnierz musi mieć tylko taką przestrzeń, w której jego ciało będzie mogło się wyprostować - może to być nawet krzesło. Jeśli wiec spojrzycie na swoje łóżka, to możecie się uważać już za zwycięzców w tej sytuacji. Odpowiednie miejsce to pierwszy krok.

2. Zasypianie zaczyna się od twarzy
Prawdziwe
  • Odpowiedz