Wpis z mikrobloga

Lol, patrzcie jak się białorycerzyki rzuciły by bronić honoru białogłowej. Nie mam siły na tych cucków. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że bycie cuckiem to nie jest kwestia błędów wychowawczych, wpływu popkultury, matriarchatu itp., a na pewno nie są to czynniki kluczowe, a bardziej wynika to z jakiejś kompletnej niezdolności do logicznego myślenia, nieumiejętności formułowania mniej lub bardziej złożonych ciągów przyczynowo-skutkowych bazujących na codziennej obserwacji rzeczywistość i zupełna niemożność wyjścia poza świat swoich fantazji i skonfrontowania się z rzeczywistością taką jaką ona jest. Nie ma dla nich ratunku; nie możesz pomóc komuś kto nie potrafi dostrzec problemu. ¯\_(ツ)_/¯

https://www.wykop.pl/wpis/45586969/pokazkure-bo-mojego-piesela-przezywam-kura/160898941/

#mgtow #redpill #blackpill #cuckold #przegryw
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zosiasamosia1: nie czaję, po co miałby na poważnie chcieć zdjęcie kapska jakiejś p0lki z Internetu i się o nie prosić, kiedy Internet właśnie z tego typu zdjęć i p---o składa się w jakichś 50% jak nie więcej XD. Musiałby być spermiarzem chyba albo niespełna rozumu.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Dla beki sobie jebnąłem taki tekst żeby ją trochę podirytować, a ta tu snuje jakieś z d--y teorie o chęci zemsty bo jakaś anonka nie wysłała mi foty cipy. Inna sprawa, że nie wiem gdzie ona się tam dopatrzyła hejtu, ale czego wymagać po różowej z wykopu.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: wiem, naprawdę trzeba by byc jakimś spermiage, żeby prosić się o nudezy na wajkop.ru kiedy cały Internet jest tego typu zdjęciami z------y po brzegi.
W dodatku mocno średnia ta atencjuszka, ale wiadomo, to wajkop.
  • Odpowiedz
facet jak miał 6 lasek to k0zak ale laska to odrazu szmata xD


@zosiasamosia1: Ehhhh.... z wyglądem może u Ciebie nienajgorzej, za to z inteligencją nie jest tak dobrze. Kobieta aby mieć s--s nie musi robić NIC. Wystarczy że rozłoży nogi. Facet aby mieć s--s - o ile nie jest Chadem - musi ostro zapier... ekhem ciężko pracować. Majątek, status, odwaga w podchodzeniu do kobiet i tak dalej. Ponadto u
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski Chyba zburzę Twój światopogląd, ale obiektywnie nie wnoszę nic do związku (jestem niepełnosprawnym inwalidą całkowicie niezdolnym do pracy): ani kasy, ani wsparcia psychicznego, bo sam mam depresję, a kobieta o mnie zabiega. To ja czy ona w naszym układzie jest prostytutką? Co mówi na ten temat redpill w który tak bardzo wierzysz? Podkreślam, że obok chada nawet nie stałem (zakola, indycza szyja, lekka nadwaga).
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski Dla mnie 10/10. Obiektywnie powyżej 6. I zanim zaczniesz znowu snuć teorię, że nikogo lepszego nie mogła znaleźć to powiem Ci, że jak mieliśmy chwilę rozłąki to podbijał do niej dyrektor z PZU, czyli facet z pozycją społeczną i pieniędzmi. Obiektywnie całkiem przystojny.
  • Odpowiedz