Wpis z mikrobloga

Lol, patrzcie jak się białorycerzyki rzuciły by bronić honoru białogłowej. Nie mam siły na tych cucków. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że bycie cuckiem to nie jest kwestia błędów wychowawczych, wpływu popkultury, matriarchatu itp., a na pewno nie są to czynniki kluczowe, a bardziej wynika to z jakiejś kompletnej niezdolności do logicznego myślenia, nieumiejętności formułowania mniej lub bardziej złożonych ciągów przyczynowo-skutkowych bazujących na codziennej obserwacji rzeczywistość i zupełna niemożność wyjścia poza świat swoich fantazji i skonfrontowania się z rzeczywistością taką jaką ona jest. Nie ma dla nich ratunku; nie możesz pomóc komuś kto nie potrafi dostrzec problemu. ¯\_(ツ)_/¯

https://www.wykop.pl/wpis/45586969/pokazkure-bo-mojego-piesela-przezywam-kura/160898941/

#mgtow #redpill #blackpill #cuckold #przegryw
  • 77
facet jak miał 6 lasek to k0zak ale laska to odrazu szmata xD


@zosiasamosia1: Ehhhh.... z wyglądem może u Ciebie nienajgorzej, za to z inteligencją nie jest tak dobrze. Kobieta aby mieć seks nie musi robić NIC. Wystarczy że rozłoży nogi. Facet aby mieć seks - o ile nie jest Chadem - musi ostro zapier... ekhem ciężko pracować. Majątek, status, odwaga w podchodzeniu do kobiet i tak dalej. Ponadto u kobiet
@adam-nowakowski Chyba zburzę Twój światopogląd, ale obiektywnie nie wnoszę nic do związku (jestem niepełnosprawnym inwalidą całkowicie niezdolnym do pracy): ani kasy, ani wsparcia psychicznego, bo sam mam depresję, a kobieta o mnie zabiega. To ja czy ona w naszym układzie jest prostytutką? Co mówi na ten temat redpill w który tak bardzo wierzysz? Podkreślam, że obok chada nawet nie stałem (zakola, indycza szyja, lekka nadwaga).
@adam-nowakowski Dla mnie 10/10. Obiektywnie powyżej 6. I zanim zaczniesz znowu snuć teorię, że nikogo lepszego nie mogła znaleźć to powiem Ci, że jak mieliśmy chwilę rozłąki to podbijał do niej dyrektor z PZU, czyli facet z pozycją społeczną i pieniędzmi. Obiektywnie całkiem przystojny.
@kiszczak:

nie wnoszę nic do związku

Podkreślam, że obok chada nawet nie stałem (zakola, indycza szyja, lekka nadwaga).

Obiektywnie powyżej 6.


Twoja ocena mimo wszystko może być mało obiektywna.

Ale odpowiadając na Twoje pytanie. Dlaczego jest z Tobą mimo, że, jak sam piszesz „nic nie wnosisz do związku”? Trochę na ten temat pisałem [w tym wątku (https://www.wykop.pl/wpis/45676473/czemu-wy-rozowe-tak-rzadko-pozwalacie-na spust-na-/) - otóż kobiety nie są w stanie na dłużą metę być same,
@adam-nowakowski Nie chce Ci się wierzyć, bo nie jest zgodne z tą teorią. A właśnie w tym rzecz: mój przykład udowadnia, że to brednie, ale sobie to relatywizujesz, bo nie pasuje do tego w co tak bardzo wierzysz. Pojawił się lepszy. Mało tego, nadal się pojawiają i próbują podbijać. A ona ich zbywa. Dla Ciebie jest to po prostu niepojęte i będziesz temu zaprzeczał do samego końca, ale to nie zmienia faktu,
W matematyce tego nie ma bo w matematyce dowolny wyjątek obala regułę. Co do życiowej reguły to WIĘKSZOŚCI ludzi podobają się szczupli paetnerzy ale sa wyjatki lubiace grubasów. Teraz rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@programista1992 Co do upodobań: nie oznacza to, że jest reguła, tylko to, że ktoś woli grubasów, a ktoś szczupłych mówi, że gusta są indywidualne. Wyjątek potwierdzający regułę to nic innego jak januszowe #!$%@?;)
@programista1992 Wiedziałem, że coś takiego napiszesz. Jesteście strasznie przewidywalni. A co jeśli tak nie jest? Przecież takie oskarżenia są tylko z dupy wzięte. Nie ma na to żadnego potwierdzenia.
@kiszczak:

piszesz, że kobiety nie potrafią być same, a moja była przez 30


W jaki sposób to zweryfikowałeś. Znałeś ją przez tez 30 lat? Monitorowałeś jej życie przez ten okres? No właśnie.

Była dziewicą


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że kobieta może wieść bujne życie seksualne bez utraty dziewictwa? Anal, oral - mówi Ci to coś? No i jest jeszcze waginoplastyka.

Poza tym, umówmy się, jeżeli Twoja kobieta z wyglądu
@adam-nowakowski Sęk w tym, że trochę się na kobietach poznałem. Z tego co piszecie, mogę stwierdzić, że bardziej niż Wy. I zderzyłem się z przypadkami o których piszecie: byłem przez byłą żonę zdradzony i oskubany. Ale to nie znaczy, że wszystkie kobiety takie są. I to jest fakt, a Wam się w głowie nie mieści, że kobieta może być w porządku, z zasadami. Co do teorii o okresie nawet nie będę komentował.
@programista1992 No to jak możesz oceniać wszystkie? Teraz brzmisz jak janusz ogladajacy mecz reprezentacji, który twierdzi, że sam by lepiej zagrał. Jesteś tylko kiepskim teoretykiem relacji kobieta- mężczyzna, a czujesz się specjalistą światowej klasy( ͡º ͜ʖ͡º)
@kiszczak wierz sobie w prawdziwa milosc jesli chcesz. Statystyki rozwodow sa takie jakie sa. To ze ktos jest w zwiazku NIE OZNACZA ze jest SZCZERZE pozadany i kochany oraz szczesliwy. Moze to byc z wyrachowania lub ze strachu przed samotnoscia.
@kiszczak może ale jak wspomniałem - statystyki rozwodow sa jakie sa. To ze 2/3 oficjalnie sie JESZCZE nie rozwiodlo NIE OZNACZA ze sa ze soba szczesliwi. Moze spaja ich zwiazek dziecko lub kredyt hipoteczny.